3 puikūs serialai, kuriuos įkvėpė knygos

Išties labai dažnai filmų ekranizacijos sukuriamos remiantis vienomis ar kitomis knygomis. Tai dažnas jau daugelį metų sutinkamas reiškinys. Natūralu, kad geros knygos įkvepia filmų kūrėjus perkelti veiksmo ir prasmės kupinas istorijas į kino ekranus. Visgi dauguma veikiausiai maloniai nustebtų sužinoję, kad kad šis principas puikiai pažįstamas ir serialų kūryboje. Jūsų dėmesiui – trys įdomūs ir verti peržiūrų serialai, kurių kūrimą paskatino stiprios, abejingų nepaliekančios bei didelio populiarumo sulaukusios knygos. 

“Tarnaitės pasakojimas”

Šiuo metu jau keturis sezonus turintis serialas pirmą kartą pasirodė 2017 metų balandį. Serialas paremtas to paties pavadinimo knyga, kurią 1985 parašė kanadietė autorė Margaret Atwood. “Tarnaitės pasakojimas” šiuo metu vertinamas kaip ryškiausias ir stipriausias šios autorės romanas, apdovanotas ne viena literatūros premija. Serialas nukelia į tokį pasaulį, kuriame visiškai nėra lygių teisių, o asmens laisvė čia taip pat nieko nereiškia. Tiek knygoje, tiek seriale istorija pateikiama iš tarnaitės pusės. 

“TU”

Serialas, sulaukęs didelio žiūrovų susidomėjimo – tai Caroline Kepnes šiuolaikiško trilerio “TU” ekranizacija. Istorija pasakoja apie tai, kokie pažeidžiami žmonės tapo šių dienų pasaulyje, kupiname šiuolaikinių technologijų ir socialinių tinklų. Kūrinio veikėjai – žavus, bet paslaptingas bei maniakiškas persekiotojas Džo ir apie jokį pavojų nenutuokianti Bekė. Kaip vystosi šių dviejų žmonių istorija? Skaitykite, žiūrėkite! Šis šiurpus ir nenuspėjamas trileris yra tai, ką verta tiek perskaityti, tiek ir išvysti ekrane. 

“Trylika priežasčių kodėl”

Įtraukiančią ir verčiančią susimąstyti knygą, New York Times bestselerį, parašė Asher Jay 2007-aisiais metais. Istorija liečia jautrią savižudybės temą, kur jauna mergina palieka trylika garso kasečių, pasakojančių jos pasitraukimo iš gyvenimo priežastis. Knyga itin mėgiama paauglių, tačiau, be jokios abejonės, patraukia ir suaugusiųjų dėmesį. Nagrinėjant priežastis tuo pačiu verčiama susimąstyti apie gyvenimo prasmę ir tai, kaip mes elgiamės su kitais žmonėmis, ar tam tikrais veiksmais bei kalbomis nepaskatiname jų paslysti. Serialas, įkvėptas tokio paties pavadinimo knygos, pirmą kartą pasirodė 2017-aisiais. Šiuo metu šis serialas turi išleistus 4 sezonus. 

Komentarai

komentarai(-ų)