4-ąjį kartą Rotušės aikštę Alytuje puoš „FM99 kalėdinių eglučių parkas“. Prisijunkite!

Tradicijas kuriame kartu! Radijo stoties  „FM99“ iniciatyva jau 3 metus iš eilės Alytaus Rotušės aikštę puošė „Kalėdinių eglučių parkas“. Atėjo metas kartu papuošti Alytaus miesto centrą ir 4-ąjį kartą! Jau įrodėme, kokie kūrybingi esame, nesustokime ir „Kalėdinių eglučių parką“ sukurkime ir šiais metais.

„FM99 kalėdinių eglučių parkas“ 2017 m. Miško Motė nuotr.

Radijo stotis „FM99“ ir akcijos partneris „LITGRID“ šiemet  vėl kviečia Alytaus miesto bendruomenes, bendrijas, organizacijas, švietimo įstaigas, įmones ir Jus sukurti kalėdinę eglutę bei šventiniu laikotarpiu ją „įkurdinti“  „Kalėdinių eglučių parke“ Rotušės aikštėje. Eglutės gali būti pačių įvairiausių formų ir dydžių  – pasitelkite visą savo fantaziją! Jūsų sukurti eglučių papuošimai ir šventiniai žiburiai skleis kalėdinę dvasią visiems alytiškiams ir miesto svečiams.

Svarbu! Eglučių parke Alytaus teatro prieigose bus užtikrintas elektros energijos tiekimas. Taip pat pasirūpinkite, jog būtų galima atpažinti, jog būtent Jūs sukūrėte šią eglutę.

„FM99 kalėdinių eglučių parkas“ 2017 m. Miško Motė nuotr.

Eglutes statome nuo gruodžio 3 dienos! Atnešę eglutę į Rotušės aikštę susisiekite su FM99 redakcija telefonu  (8315)77711 arba el.paštu reklama@fm99.lt Labai norime su Jumis pabendrauti ir nusifotografuoti.

„FM99 kalėdinių eglučių parkas“ 2017 m. Miško Motė nuotr.

Eglutėmis bus galima grožėtis Rotušės aikštėje, www.fm99.lt bei radijo stoties „FM99“ socialinių tinklų Facebook  ir Instagram paskyrose. Gražiausios, originaliausios eglutės neliks be dovanų! Dvi eglutės bus apdovanotos radijo stoties „FM99“ bei akcijos partnerio „Litgrid“ ir įsteigtomis dovanomis. Vieną eglutę išrinks gyventojai, balsuodami „FM99“ internetinėje svetainėje www.fm99.lt, o kitą akcijos organizatorių sudaryta komisija.

Kalėdoms ruoštis kartu daug smagiau!

P.S.  Kalėdos be politikos ir politinės reklamos 🙂

 

Komentarai

komentarai(-ų)