4 metai darbo savivaldoje. Kaip sekėsi merui Vytautui Grigaravičiui?

 

Radijo stoties FM99 studijoje viešėjo Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas. 4 metai darbo savivaldoje. Su kokiais iššūkiais teko susidurti? Kaip keitėsi Alytus ir kokie projektai įgyvendinti? Plačiau apie tai klausykite pokalbio su Alytaus miesto vadovais.

 

 

Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius ir Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas (FM99 nuotr.)

Alytaus meras Vytautas Grigaravičius  teigė, kad 4 metus dirbo atvirai ir sąžiningai: „visus keturis metus laikėmės principo dirbti švariai, skaidriai, atvirai. Dirbome skaidriai ir nėra iš anksto numatytų postų kažkam, kas laimėtų konkursus iš anksto tai suderinus. Tiesiog laukėme kompetetingų žmonių, kurie tiktų į vieną ar kitą poziciją“.

Tuo tarpu administracijos direktorius Vytautas Jastremskas sakė, jog džiaugiasi, kad šią kadenciją galėjo dirbti pagal savo sąžinę ir įstatymus: „klausydamas kitų tarybos narių, buvusių merų, girdžiu – tikimės, jog bus tokia situacija, kad administracijos direktorius nebus toks savarankiškas vykdydamas savo tiesiogines funkcijas, bet ateis daugeliu klausimų pasikonsultuoti su meru. Aš galiu drąsiai pasakyti – aš turėjau komfortą dirbti taip, kaip įstatymas nusako, dirbti pagal sąžinę. Niekada man meras nėra nurodęs vykdyti kontraversiško dalyko. Tai galiu prisiekti ant konstitucijos“.

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)