„999 sekundės su Alytaus miesto meru“ – ar Alytaus mokyklų vadovai turi ambicingų planų?

„999 sekundės su Alytaus miesto vadovu“ – radijo stoties „FM99“ studijoje Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius. Apie šventinius akcentus Alytuje, mero susitikimus su švietimo bendruomene, švietimo kokybės gerinimą, grįžtančius emigrantus į Alytų,  Lietuvybės centrą mieste, bei apie pasaulyje ir Lietuvoje vilnijančius #metoo skandalus, politikų darbotvarkių viešinimą ir „Alytaus duonos“ pardavimą. Plačiau klausykite pokalbio.

Alytuje paminėtos 100-osios karininko, partizanų vado Adolfo Ramanausko-Vanago gimimo metinės. Šiai istorinei sukakčiai paminėti skirti renginiai prasidėjo mišiomis Alytaus šv. Angelų Sargų bažnyčioje. Joms pasibaigus svečiai ir alytiškiai rinkosi Laisvės Angelo aikštėje, kur vyko šventinis minėjimas. Apie šio ir kitų renginių svarbą pokalbis su meru.

Radijo stoties „FM99“ studijoje viešėjo Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius (FM99 nuotr.)

 

Praėjusias savaites Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus darbotvarkėje buvo skirta laiko susitikimams su Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų vadovais. Jų metu aptartos švietimo įstaigų vadovams suformuotos einamųjų metų užduotys. „Atsirado pareiga šveitimo įstaigų vadovams iškelti savo tikslus ir juos įgyvendinti. Šie tikslai ir užduotys buvo man pristatytos. Kryptys ir akcentai buvo įvairūs: į kolektyvo atnaujinimą, edukacinių erdvių sukūrimą ir į visas silpnesnes vietas, kurias reikia tobulinti švietimo įstaigoje. Jau gruodžio mėnesį švietimo įstaigos turės atsiskaityti ar jiems pavyko įgyvendinti savo išsikeltus tikslus ar ne. Tokiu būdu bus vertinamas įstaigos vadovo darbas.“, – kalbėjo meras.

Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius susitiko su Alytaus miesto savivaldybės švietimo įstaigų vadovais (AMS nuotr.)

 

Komentarai

komentarai(-ų)