A.Jurgeliavičius dėkoja piliečiams, kurie prisidėjo prie policijos darbo karantino metu

„Nuoširdus bendradarbiavimas. Nuolatinis kasdienis darbas, kai nuoširdžiai padedama žmogui.“ – štai, kas pasak Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininko Alvydo Jurgelevičiaus lemia gerus pasitikėjimo rodiklius tarp policijos ir gyventojų.

FM99 pokalbis su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovais:

 

K.Janulevičienė ir A.Jurgeliavičius

Vasara buvo sutikta karantino laikotarpiu. Policijai tai buvo naujų išbandymų, galimybių ir naujos patirties laikotarpis. Pasak viršininko „tam tikrų sąlygų išlaikymas garantavo mūsų saugumą“. Šis laikas lyg iššūkis pareigūnams, žinoma, ir gyventojams. Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė sako, kad reikėjo laiko, taip pat „didelio darbo“, kol gyventojai suprato, kokia tai svarbi situacija.

Tokios situacijos, netikėtumai apie ką paprastai nė nepagalvotum keičia policijos darbą, o dabar, kai prasidėjo vasara įvairių įvykių nepritrūksta. Tad nuo ko gi priklauso policijos darbo nuostatos? Pasirodo viskas paprasta ir kasdieniška: socialinių išmokų laikas – „10 mėnesio diena, tie savaitgaliai tikrai būna neramūs. O karantino laikotarpiu, to smurto tikrai padaugėjo“, savaitgaliai, karantino laikotarpis.

Taip pat policijos pareigūnai rinko informaciją apie vietas, kurias gali rinktis gyventojai (pvz. tvenkiniai, pležai), apie žinomas ir neoficialias. „Bendradarbiaujama su savivalda, nuolat informuojama kur įrengiami nauji aikštynai, įrengiamos naujos poilsiavimo aikštelės, kad galėtume kontroliuoti, pasižiūrėti, kaip tose aikštelėse yra elgiamasi ar nėra peržiangiamos ribos“ – sako. A.Jurgeliavičius.

Komentarai

komentarai(-ų)