A.Makejevas ir Mr.Bullet išleidžia regio ir hiphopo miksą „Už mus ir jus!“

Klausykite Jums patogiu metu – prenumeruokite podcast’ą:  Apple podcasts | Spotify | Googlepodcasts | RSS|RadioPublic Breaker| Anchor|Pocket Casts|Castbox

Dainų autorius Aleksandras Makejevas ir pradedantis hiphopo atlikėjas Mr. Bullet įrašė bendrą dainą pavadinimu „Už mus ir jus!”. Kaip prisipažįsta atlikėjai, regio ir hiphopo miksas jiems reikalingas siekiant įkvėpti klausytojus drąsiau kovoti su vyraujančiais stereotipais.

„Nors kūrinys sarkastiškas, tuo pačiu jis metu kalba apie skaudžias mūsų visuomenes patirtis. Juk kiekvienas turime tėvą, pusbrolį ar dėdę, kuris išgėręs svaigiųjų gėrimų tampa fašistuojančiu elementu ir ima šaukti, kad Lietuvą reikia ginti nuo vakcinų, migrantų, gėjų ar rusų. Jeigu sukyla pyktis, užleiskite dainą „Už mus ir jus!“ saviškiams, apsikabinkite ir susitaikykite. Regio žanras kviečia mylėti vienas kitą, tad mylėkime“, –  teigia Aleksandras Makejevas.

„Šis kūrinys yra apie toleranciją kitokiam negu tu. Kasdieniame gyvenime žmonės vadovaujasi stereotipais, pavyzdžiui, juodaodis tai tinginys, su „Audi“ tai chuliganas, su dredais, vadinasi,  narkomanas. Daina kviečia suprasti, kad visi mes žmonės, norime gėrio ir turime svajonių, todėl ir sakome „už mus ir jus!“, – sako Mr. Bullet. 

Daina pasakoja dviejų jaunuolių, kurie už nedidelį kiekį žolės yra sulaikomi policijos, istorija. Dainoje veikia Pacanas, Rastamanas ir Angelas Sargas, kuris tuo pačiu metu gali būti ir mistinė apsauga ir policijos pareigūnas. Dainos moralas – reikia džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka, draugais ir svajonėmis, kurias turime.

„Už mus ir jus!“ įrašyta „Sielos“ studijoje 2021 rugpjūčio mėnesį. Muzikos autorius – Vokietijoje gyvenantis regio muzikos prodiuseris SoulFyah (Henrik Remmers). Garsas ir masteris – Aurelijus Sirgedas.

Komentarai

komentarai(-ų)