„AC/DC“ albumas po vieno iš jos įkūrėjų mirties

Dar šį rudenį apie sugrįžimą paskelbę legendiniai australai „AC/DC“ jau šiandien pristato ir septynioliktąjį grupės albumą „POWER UP“. Taip pat tai yra pirmasis jų albumas po 2014 m. išleisto „Rock or Bust“ ir pirmasis oficialus grupės įrašas po vieno iš jos įkūrėjų – Malcolmo Youngo – mirties 2017 metais.

Visas 12 albumo dainų parašė broliai Malcolmas ir Angusas Youngai. Jos buvo atrinktos iš didžiulio neišleistų dainų archyvo: „Mudu su broliu visada, kai jau būdavo metas įrašinėti albumą, ateidavome su galybe A klasės dainų“, – iš savo namų Sidnėjuje specialiame interviu „Associated Press“ kalbėjo A. Youngas, pridurdamas, kad po kiekvieno albumo įrašų likdavo gerų, bet neišleistų dainų.

„AC/DC“ albumas „POWER UP“:

https://lnk.to/POWER_UP

„Visi jautėme, kad Malcolmas buvo su mumis. Nesame labai dvasingi, tačiau… Malcolmas buvo labai stipri asmenybė ir tai, kad jis mirė, to niekaip nesustabyds. Jis buvo visur (įrašinėjant albumą), manau, tai galite išgirsti ir jūs“, – specialiame interviu per „Zoom“ programėlę iš savo namų Floridoje apie naujausius įrašus kalbėjo grupės vokalistas Brianas Johnsonas.

„AC/DC“ – „Shot in the Dark

Beje, mažai kas tikėjosi Briano sugrįžimo į grupę. 2016-aisiais dėl pažeisto ausies būgnelio jam teko palikti „AC/DC“. Tais pačiais metais, pasibaigus pasaulinėms gastrolėms, grupę paliko ir Cliffas Williamsas. Jis grupėje grojo nuo 1977 metų. Tačiau „POWER UP“ proga abu muzikantai vėl tapo „AC/DC“ dalimi.

Į grupę grįžo ir 2015-aisiais iš jos išmestas ilgametis būgnininkas, lietuvių kilmės muzikantas Philas Ruddas. O vietoje 2017 m. mirusio Malcolmo Youngo gitarą į rankas paėmė legendinio muzikanto sūnėnas Stevie Youngas.

„Stevie pažinojome nuo senų laikų, jis buvo vienas iš mūsų daugybę dešimtmečių, tad jam niekaip net nereikėjo apšilinėti kojų“

– per „Zoom“ programėlę apie tai, kaip prie grupės pritapo naujasis jos narys, pasakojo būgnininkas Cliffas Williamsas.

Grupės ašimi išlieka Angusas Youngas, kuris 1973-aisiais kartu su broliu Malcolmu subūrė „AC/DC“ ir tapo viena populiariausių grupių istorijoje. Grupės įrašai parduoti daugiau nei 200 milijonų egzempliorių tiražu. Sėkmingiausias – albumas „Back in Black“. Jis yra „geriausiai parduodamas bet kurios pasaulio grupės albumas istorijoje“.

Komentarai

komentarai(-ų)