„airBaltic“ iš Kipro į Rygą parskraidins Baltijos šalių piliečius

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ suplanavo skrydį iš Kipro kurorto Larnakos į Rygą. Juo bus pargabenti iš šalies nespėję išvykti Baltijos šalių gyventojai. Lėktuvas pakils kovo 19 d., ketvirtadienį, 13:35 vietos laiku, juo galės parvykti iki 140 keleivių.

Latvijos, Estijos, Lietuvos piliečiai, taip pat nuolatiniai šių šalių gyventojai, norintys grįžti minėtu reisu, gali rezervuoti skrydžio bilietus specialiu „airBaltic“ skambučių centro telefonu, +371 67207771. Keleiviai negali turėti jokių koronavirusu sergančiam žmogui būdingų simptomų. Bilieto kaina – 289,73 Eur. Į ją įskaičiuotas vienas registruotas bagažas ir vienas salono krepšys. Bendrovė taip pat informuoja, kad užsakant skrydį nurodytu telefonu, bus privaloma pateikti ir patvirtinti savo paso duomenis.

 

Šiam oro linijų skrydžiui suteiktas specialus Transporto ministerijos leidimas. „airBaltic“ taip pat palaiko ryšį su Latvijos Respublikos Užsienio reikalų ministerija, kad suderintų keleivių poreikį papildomiems skrydžiams.

 

„airBaltic“ skatina visus keleivius, atvykstančius su bet kokiais ligos simptomais, prieš atsiimant bagažą susisiekti su Rygos tarptautinio oro uosto medicinos personalu atvykimo E ir C sektoriuose. Keleiviai, atvykę iš viruso paveiktų teritorijų, privalo 14 dienų laikytis saviizoliacijos.

Komentarai

komentarai(-ų)