AKKC direktoriaus konkursą laimėjo chormeisterė Klaudija Aleksandravičiūtė

 

Alytaus miesto savivaldybėje vyko konkursas Alytaus kultūros ir komunikacijos centro direktoriaus pareigoms užimti. Jame dalyvavo 5 pretendentai. Konkursą laimėjo Alytaus kultūros ir komunikacijos centro kamerinio choro „Varsa“ chormeisterė Klaudija Aleksandravičiūtė.

Konkursą laimėjo Alytaus kultūros ir komunikacijos centro kamerinio choro „Varsa“ chormeisterė Klaudija Aleksandravičiūtė (AMS nuotr.)

Alytaus kultūros ir komunikacijos centre dirba 32 darbuotojai, 24 iš jų yra kultūros darbuotojai. Administracijoje dirba 7 darbuotojai: direktorius, vyr. finansininkas, kultūros projektų vadovas, renginių vadybininkas-organizatorius, projektų koordinatorius, administratorius, ūkio skyriaus vedėjas.

Šis konkursas organizuotas jau antrąjį kartą. 2017 metų lapkritį direktoriaus konkursą laimėjo Eglė Patinskaitė-Žiuraitienė, tačiau konkursas buvo apskųstas. O po kilusio skandalo praėjusių metų vasarą iš AKKC direktoriaus pareigų pasitraukė Vidas Simanauskas. Tuomet nustatyta įvairių pažeidimų, organizuojant savivaldybei priklausančios įmonės veiklą.

 

 

Komentarai

komentarai(-ų)