Aktuali informacija Visų Šventųjų savaitgaliui

Spalio 31 ir lapkričio 1 dienomis į Užupių kapines nuo 8 iki 18 val. kas pusę valandos važiuos du 4-ojo maršruto mikroautobusai. Autobusų važiavimas numatytais intervalais yra tik apytikslis, nes Ulonų g. ties įvažiavimo keliu į Daugų g. kapines ar ties Užupių kapinėmis susidaro itin dideli automobilių kamščiai, autobusai dėl to gali vėluoti. Lapkričio 2 d. autobusai važiuos įprastu grafiku.

 

Pernai prie Užupių kapinių buvo susidariusios štai tokios eilės.

Pernai prie Užupių kapinių buvo susidariusios štai tokios eilės. „FM99“ archyvo nuotr.

Kapinių lankytojų patogumui prie visų kapinių bus prekiaujama gėlėmis, puokštėmis ir žvakėmisLauko g. (automobilių stovėjimo aikštelėje prie pastato Lauko g. 2); prie Daugų g. esančių kapinių (išduota 20 leidimų prekiauti iš 20 galimų prekybos vietų); prie Klevų g. esančių kapinių (išduota 15 leidimų iš 15 galimų prekybos vietų); prie Užupių kaime esančių kapinių (išduota 14 leidimų, papildomai skirta 2 vietos prekiauti gėlėmis, jų puokštėmis ir žvakutėmis.) Prie Klevų g. kapinių papildomai skirta 1 vieta prekiauti gėlėmis, jų puokštėmis ir žvakutėmis.

image1

Prezidentės vainikas Alytuje ant Antano Juozapavičiaus ,pirmojo Lietuvos kariuomenės karininko, žuvusio už Lietuvos nepriklausomybę kapo. Skaistės Plaušinytės nuotrauka.

 

Gyventojų dėmesiui!

Spalio 31 d. – lapkričio 1 d. dirbs Alytaus miesto savivaldybės administracijos specialistai. Su laidojimu ir kapinių priežiūra arba viešuoju transportu susijusiais klausimais prašome kreiptis į Miesto ūkio skyriaus vedėjo pavaduotoją Palmirą Raškauskienę, tel. 8 620 24 019, arba į kapinių prižiūrėtoją, tel. 8 663 66 200, dėl prekybos – į Turto valdymo ir verslo skyriaus vyr. specialistę Daivą Kručkauskienę, tel. 8 612 40 895.

Eismo sąlygos Visų šventųjų ir Vėlinių dienomis prie kapinių esančiose gatvėse yra labai sudėtingos. Reguliuoti automobilių srautus šiomis dienomis padės budintys kelių policijos ekipažai.

Atkreipiame dėmesį, kad prie visų kapinių yra pastatyti konteineriai, skirti plastikui, popieriui, stiklui ir žaliosioms atliekoms.  Taigi sudarytos visos sąlygos rūšiuoti atliekas.

Prašome gyventojų, sutvarkius artimųjų kapus ir sudeginus atminimo žvakeles, išrūšiuoti susidariusias atliekas, t. y. išmesti atliekas į tam skirtą konteinerį. Tokiu būdu bus mažiau teršiama aplinka ir pakartotinai perdirbus antrines žaliavas pagaminti nauji gaminiai.

A. Plonytės nuotr.

Aušros Plonytės nuotrauka

 

Akcijos „Viena žvakė“ iniciatoriai  ragina nenešti į kapines tiek daug stiklinių žvakidžių

Vėlinių išvakarėse visuomeninė organizacija „Lapkričio 2-osios draugija“ socialiniame tinkle inicijavo akciją „Viena žvakė“, raginančią žmones nepirkti ir nenešti į kapines tiek daug stiklinių žvakidžių. Ši nevyriausybinė organizacija taip pat atkreipia dėmesį, kad per Vėlines į kapines be stiklo patenka tonos ilgai yrančių daiktų iš plastiko: žvakidžių, gėlių, vazonų. Pastarieji taip pat galiausiai iškeliauja ne į perdirbimą, bet į sąvartynus.

Komentarai

komentarai(-ų)