Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus budėtojai: „vasarą iškvietimų padaugėjo“

Alytaus apskrityje budėtojai į galimus vaiko teisių pažeidimus sausio mėnesį važiavo – 11 kartų, vasarį – 9, balandį, gegužę, birželį – po 13 kartų, tačiau liepos mėnesį teko vykti net 21 kartą.

„Sudėtingas budėjimas buvo šiąnakt, su kolege važiavome net į keturis iš kvietimus“, – naktinio budėjimo įspūdžiais pasidalino Eglė Sinkevičienė, Alytaus apskrities vaiko teisių apsaugos skyriaus (toliau VTAS) budėtoja.

 

Vasarai perkopus į antrąją pusę galime palyginti iškvietimų į galimus vaiko teisių pažeidimus dinamiką. Ar gali būti taip, kad vasara, šiltas oras, atostogos įtakoja vaiko teisių pažeidimus?„Sunku pasakyti, kokios to priežastys, bet peržiūrėjus šių metų kiekvieno mėnesio iškvietimus galiu drąsiai pasakyti, kad šilčiausias vasaros mėnuo – liepa sumušė visus rekordus“, – teigė Jolanta Šukienė, Alytaus apskrities VTAS budėtoja.

 

 „Norėčiau priminti tėvams, auginantiems nepilnamečius vaikus, kad linksmai leisdami laiką, ilsėdamiesi nuo darbų nepamirštų vaikų saugumo. Smagus tėvų vakarėlis netyčia gali sukelti sunkius vaikų išgyvenimus ir net krizę šeimoje. Todėl rinkdamiesi poilsio formą visada pagalvokite ar tinkamai pasirūpinote savo mažųjų saugumu“, – tėvams pataria Žaneta Abromaitienė, Alytaus apskrities VTAS vedėja.

 

Komentarai

komentarai(-ų)