Alytaus ekonomikos ir verslo akademija pradeda savo veiklą!

Alytaus ekonomikos ir verslo akademija pradės veikti jau spalio pradžioje! Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius, Mykolo Romerio universiteto (MRU) rektorius doc. Dr. Algirdas Monkevičius ir Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijos direktorius Virginijus Skroblas pasirašė jos įsteigimo ir bendradarbiavimo sutartį. Klausykite reportažo.

Akademijos misija yra suteikti geriausią ekonomikos ir verslo švietimo kokybę bendrojo lavinimo mokykloje. Pasak Alytaus miesto savivaldybės mero Vytauto Grigaravičiaus, ši akademija labai svarbus žingsnis Alytaus bendruomenei. „Man labai malonu dalyvauti šiame įvykyje, labai džiaugiuosi šiuo bendradarbiavimu. Noriu padėkoti jauniesiems akademijos iniciatoriams. Tai yra labai svarbus žingsnis mūsų miestui, kuris ateityje turės tikrai didelę naudą. Tikiu, kad ši akademija leis mokiniams lengviau pasirinkti reikiamą kryptį studijoms ir mūsų miesto jaunimas bus daug stipresnis žengdamas į tolesnį gyvenimo etapą. Tiek Mykolo Romerio universitetui, tiek Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijai linkiu didžiausios sėkmės įgyvendinant šią idėją“, – sakė meras V. Grigaravičius.

14231364_704943906324833_2604535032210895753_o

Alytaus ekonomikos ir verslo akademija pradės veikti jau spalio pradžioje (AMS nuotr.)

Alytaus ekonomikos ir verslo akademijos iniciatoriai – Alytaus miesto savivaldybės jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Povilas Labukas ir  Jaunųjų profesionalų programos „Kurk Lietuvai“ projektų vadovas Karolis Navickas. Pasak iniciatorių, paskaitos akademijoje vyks darbo dienomis bei savaitgaliais. Joje dėstys MRU dėstytojai bei Karolis Navickas. Paskaitos koncentruotis į tris dalykus: pasiruošimas respublikos olimpiadoms, finansinio raštingumo ugdymas ir kokybės didinimas bei praktika geriausiose Lietuvos įmonėse.

„Mes šiandien daug girdime deklaratyvių lozungų apie valstybės vykdomos regioninės politikos problemas, būtinybę skirti didesnį dėmesį periferijai. Tačiau susimastykime, kiek žodžių realiai įgyvendinama. Sakoma, įgyvendinsime, padarysime, bet deja tik tada kuomet bus to įgyvendinimui skirtos tam tikros finansinės eilutės. Todėl noriu pasidžiaugti, kad Mykolo Romerio universitetas, Alytaus miesto savivaldybė, Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazija sprendimą priėmė prieš bet kokias finansines injekcijas ir suteiktas išankstines garantijas, jie pasakė – mums to reikia čia ir dabar. Labai noriu padėkoti šioms institucijoms, kurios remia ir palaiko ne tik kalbomis, bet ir realiais darbais šią labai svarbią Alytaus miesto jaunimui akademiją“, – dėkojo P. Labukas.

16-18 metų jaunimui Ekonomikos ir verslo akademija pasiūlys nemokamas ne tik teorija bet ir praktika paremtas paskaitas ir užsiėmimus verslo, ekonomikos ir finansų temomis. Pasak akademijos iniciatorių, mokiniai registruojasi itin aktyviai, jau dabar yra užregistruota per 40 mokinių. Dar šių metų balandžio mėn. Adolfo Ramanausko-Vanago gimnazijoje įvyko akademijos pristatymo renginys bei jos steigimo ketinimų protokolo pasirašymas.

14107811_704942776324946_8278921320868550807_o

Alytaus ekonomikos ir verslo akademija pradės veikti jau spalio pradžioje (AMS nuotr.)

MRU rektoriaus doc. Dr. Algirdo Monkevičiaus teigimu, vienas iš steigiamos akademijos siekių –jauno žmogaus ekonominio raštingumo skatinimas. „Ši akademija nėra tik profesinio orientavimo. Verslumas ir ekonominis raštingumas yra pagrindas kiekvienam išsilavinusiam žmogui, kiekvienam specialistui. Džiaugiamės partneryste ir ryšiais su šiuo regionu. Tikime, kad iš Alytaus kilę žmonės sieks prisidėti prie savo krašto tobulėjimo.“, – kalbėjo doc. Dr. A. Monkevičius.

Registracija į akademiją: http://vanagogimnazija.lt/2016/07/11/registracija-i-alytaus-ekonomikos-ir-verslo-akademija-2/

Komentarai

komentarai(-ų)