Alytaus futbolo akademija „Dainava“ kloja pamatus aukščiausiai lygai

 

Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ vyriausiųjų auklėtinių komanda antrus metus iš eilės laimėjo Lietuvos jaunių elitinės (aukščiausios) lygos U-19 čempionato bronzos medalius. Tai – vaikinai, šiemet jau prisidėję prie miesto reprezentacinės futbolo komandos „DFK Dainava“ sidabro LFF I lygoje ir dainaviškių taip pat šiame sezone iškovoto kelialapio į LFF taurės turnyro pusfinalį.

 

Alytaus futbolo akademija „Dainava“ (Domanto Aleksyno nuotr.)

Plačiau apie sezono rezultatus ir futbolo situaciją radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ kalbėjomės su Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ treneriu, buvusiu ilgamečiu „FK Dainava“ kapitonu Nerijumi Bartkevičiumi.

 

Alytaus futbolo akademijos „Dainava“ treneris Nerijus Bartkevičius

Bronzinį pasiekimą pakartojusi Alytaus FA „Dainava“ šiemet per 28 rungtynes iškovojo 17 pergalių ir surinko 51 tašką. Vidutiniškai per rungtynes jaunieji dainaviečiai įmušdavo po kiek daugiau nei 2 įvarčius. Daugiausia prie rezultatų šiemet prisidėjo 17 kartų elitinės lygos priešininkų vartininkus nuginklavęs Alanas Marčiukaitis, 7 įmušė šiemet ilgą laiką traumą gydęsis Renatas Banevičius, po 6 pridėjo Herkus Biekša ir Benas Paulėkas, 5 – Nedas Labukas. Dainaviečių vartus saugojo Saulius Geležūnas (atsarginis vartininkas – Deividas Mirijauskas).

Alytaus futbolo akademija „Dainava“ (Domanto Aleksyno nuotr.)

Alytaus futbolas vienijasi: elitinei, prizininke tapusiai FA „Dainava“ komanda šiemet talkino ir keli dabartiniai Alytaus SRC auklėtiniai, o bronzinėmis tapusiose rungtynėse žaidė Lukas Marcinkevičius ir Armantas Žigas.

Alytaus futbolo akademija „Dainava“ (Domanto Aleksyno nuotr.)

FA „Dainavos“ ekipos garbę taip pat gynė ir kiti DFK „Dainavos“ futbolininkai: Vakaris Kalėda, Lukas Genevičius, Martynas Vasiliauskas, Gustas Zabita, Herkus Biekša.

Alytaus futbolo akademija „Dainava“ (Domanto Aleksyno nuotr.)

Komentarai

komentarai(-ų)