Alytaus išskirtinumas – žmonės nežino, kur užsikrečia. 8 nauji atvejai Alytaus apskrityje, 2 – Alytaus kolegijoje

Didžiausias koronaviruso židinys – UAB „Haltex“, kur užsikrėtę šio vakaro žiniomis 28 darbuotojai, 2 nauji atvejai fiksuoti Alytaus kolegijoje

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Alytaus apskrityje fiksuoti 8 nauji atvejai, 2 iš jų Alytaus kolegijoje. Taip pat nauji atvejai Alytaus apskrityje siejami ir su protrūkiu seminare, registruoti ir protrūkiai šeimose.

Didžiausias židinys Alytuje dabar UAB Haltex, kur šiuo metu koronavirusas nustatytas 28 darbuotojams, jie visi jau seniai izoliavęsi ir tiesiog šiuo metu pasiekia testų tezultatai.

Kaip sako NVSC atstovė Justina Petravičienė, Alytaus apskritis pasižymi tuo, kad dauguam užsikrėtusiųjų nežino kaip tai nutiko, todėl viruso plitimo kelias nežinomas.

NVSC atstovė Justina Petravičienė plačiau apie situaciją Alytuje
Justina Petravičienė

Penktadienį pristatoma ir mobilioji programėle, kuri padės fiksuoti kontaktus su užsikrėtusiias asmneimis bei informuos apie priemones, kurių reikia imtis

Savo ruožtu, visuomenės sveikatos specialistai ragina žmones laikytis visų koronaviruso infekcijos plitimo prevencijos priemonių – rankų higienos, kosėjimo, čiaudėjimo etiketo, dėvėti asmens apsaugos priemones, laikytis fizinės distancijos ir kita.

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC) informuoja, kad per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 999 koronavirusinės infekcijos (COVID-19) atvejai bei dar 5 mirtys.

Komentarai

komentarai(-ų)