ALYTAUS LĖLIŲ TEATRO „Aitvaras“ organizuojamas 12 tarptautinis lėlių teatrų festivalis – konkursas „Aitvaras“

Spalio 22-23-24 dienomis

Lėlių kambaryje

Tarptautinis lėlių teatrų festivalis-konkursas organizuojamas nuo 1999 metų. Šis festivalis yra vienintelis tokio pobūdžio respublikoje. Jo programoje pagrindinės šalies ir atvykstančių lėlių teatrų kūrybinės naujovės, tendencijos, pasiekimai.

Festivalio dalyviai – profesionalūs ir mėgėjų lėlių teatrai. Festivalio organizatoriai rengdami programą atsižvelgia į atvykstančio teatro spektaklio profesionalumą, originalumą, taip pat į teatro lėlių technikų įvairovę. Rengiamos edukacinės programos vaikams bei lėlininkams.

Šių metų festivalio žiuri komisijos nariai: teatrologės Ingrida Ragelskienė ir Jūratė Grigaitienė, lėlininkas Rimas Driežis.

Festivalio nominacijos: pagrindinis piniginis prizas geriausiam festivalio spektakliui (įsteigė Lietuvos kultūros taryba), geriausiam režisieriui, dailininkui, muzikos autoriui, aktoriui.

Dėl saugos reikalavimų lankantis spektakliuose

Mieli žiūrovai, remiantis Sveikatos apsaugos ministerijos ir Valstybinės darbo inspekcijos prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos sprendimu, PRIVALOMA dėvėti nosį ir burną dengiančias apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius ar kitas priemones). Vaikams vyresniems nei 6 m. taip pat būtina dėvėti apsaugos priemones.

Prašome jūsų supratimo ir vykstant į renginius nepamiršti privalomų apsaugos priemonių. Dėvėkite apsaugos priemones viso renginio metu.

 Saugokime save ir kitus!

Rotušės a. 2, Alytus. Įėjimas iš teatro kiemo pusės. Tel.:8-315-25737 arba 8-698-13264

alytausleles@gmail.com

www.leliuteatrasaitvaras.lt

Komentarai

komentarai(-ų)