Alytaus meras apsipylė vandeniu

 

Kūdikių namų vaikučių apsilankymas 019

Jurgis Krasnickas ir mažieji alytiškiai

Antradienio rytą Alytaus miesto savivaldybės meras Jurgis Krasnickas sulaukė ypatingų svečių. Į mero priimamąjį nešini jurginais ir lydimi Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorės Danguolė Jazepčikienės atvyko du kūdikių namų globotiniai. Mažieji į savivaldybę atėjo padėkoti merui už suteiktą finansinę paramą Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namams, kurią jis skyrė priėmęs  jam mestą ledinio vandens  kibiro iššūkį.

Mažieji miestiečiai Alytaus merui padovanojo ir savo kurtą paveikslą. J. Krasnickas nepraleido progos pajuokauti: „Svarbiausia, kad yra daug raudonos spalvos, o tai man labiausiai patinka, nes, sako, kvailiam (…) ir socdemam labiausiai patinka raudona spalva.“

„Dėkojame Jums, kad parėmėte Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namus ir pakvietėte kitus tai padaryti. Po šios akcijos atsirado dar daugiau žmonių panorusių paremti mūsų įstaigą, – sakė Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namų direktorė Danguolė Jazepčikienė. Atsidėkodama už kilnų poelgį ji  Alytaus miesto savivaldybės merui J. Krasnickui įteikė vaikų pieštą paveikslą.

„Džiaugiuosi, kad šis žaidimas virto gražia akcija. Jaučiuosi sujaudintas, už širdies griebia“, – dėkodamas mažiesiems neslėpė susijaudinimo savivaldybės meras J. Krasnickas.

Po to, kai Alytaus sutrikusio vystymosi kūdikių namams paaukojo Alytaus miesto savivaldybės meras J. Krasnickas, jo pavyzdžiu pasekė dar septyni alytiškiai.

Komentarai

komentarai(-ų)