Alytaus mieste bei rajone išankstiniame balsavime rinkėjai balsuoja pasyviau

 

Ketvirtadienį šalies savivaldybėse tęsiamas išankstinis balsavimas renkant merus antrajame ture. O kaip rinkėjai balsavo per pirmąją dieną kalbinome Alytaus miesto  savivaldybės rinkimų komisijos nr.2  pirmininkę Dalią Jezukevičienę bei Alytaus rajono savivaldybės rinkimų komisijos nr.3  pirmininkę Jolitą Gruzinskienę.

Pasak Dalios Jezukevičienės, vakar didžiausias rinkėjų aktyvumas buvo ryte ir po 17 val. : „apart šių valandų rinkėjų aktyvumas buvo nelabai didelis, tai matėsi ir pagal gautų vokų skaičių. Per vakar dieną balsavo apie 450 žmonių – apie 100 žmonių mažiau nei pirmajame ture“.

Alytaus mieste bei rajone išankstiniame balsavime rinkėjai balsuoja pasyviau (asociatyvi nuotr,.)

Tuo metu Alytaus rajone balsavusiųjų skaičius siekia 260 ir tai yra 33 rinkėjais mažiau nei pirmajame ture. Anot Jolitos Gruzinskienės: „viskas vyko ramiai, be jokių incidentų, visiems viskas buvo aišku“.

Merus per antrąjį turą, kuriame rungiasi du daugiausiai balsų pirmajame surinkę kandidatai, renka 41 savivaldybė. Rinkimų dieną sekmadienį balsavimas rinkimų apylinkėse prasidės 7 ir baigsis 20 valandą.

Pašnekoves kalbino Lina Geluncevičiūtė

Komentarai

komentarai(-ų)