Alytaus mieste organizuojamas „Legalus dragas“

Turbūt retas atvejis, kad vairuotojas nemėgtų paspausti akseleratoriaus. Tad Lietuvos kelių policija suteikia galimybę dalyvauti legaliose lenktynėse “ Legalus dragas Alytus 2020“.

Lietuvos kelių policijos tarnyba, bendradarbiaudama su ilgamečiais traukos lenktynių organizatoriais “ ir Lietuvos automobilių sporto federacija organizuoja projektą „Legalus dragas“, kuriuo siekiama išvengti nelaimių organizuojant ir dalyvaujant nelegaliose lenktynėse šalies keliuose.

FM99 pasakojo Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė:

 

Projekto “Legalus dragas” metu savivaldybėse numatyta įrengti lenktynių vietas. Kuriose turės būti įvykdyti lenktynių saugumo reikalavimai. Projektu siekiama populiarinti legalų traukos varžybų sportą, skatinti saugų eismą, rodyti saugų pavyzdį jaunimui, auginti naująją sportininkų kartą bei kurti šventę žiūrovams ir dalyviams.

Alytaus miesto savivaldybė pirmoji, kuri prisijungė prie šios iniciatyvos. Ir jau birželio 28 dieną, šį sekmadienį, Alytaus mieste, Artojų gatvėje įvyks pirmasis renginys „Legalus dragas Alytus 2020“. Renginyje galės dalyvauti visi norintys automobilių sporto entuziastai, besilaikantys organizatorių nustatytų privalomų dalyvių saugumo reikalavimų.
„Džiaugiamės, kad pagaliau pribrendome organizuoti legalias, vadinasi, ir saugias traukos lenktynes adrenalino mėgėjams, nes iki šiol jaunimas tiesiog žaisdavo su likimu, rizikuodavo savo ir aplinkinių sveikata ir gyvybe. Dar smagiau, kad Alytus pirmasis parodė pavyzdį ir lyderystę, kad tokių legalių drago vietų Lietuvoje atsirastų daugiau”, – sako Alytaus meras Nerijus Cesiulis.

Komentarai

komentarai(-ų)