Alytaus daugiabučių ir bendrabučių laiptinės – kas rūpinasi dezinfekcija?

Apie patalpų dezinfekavimą FM99 pasakoja „Mano Būstas“ direktorius Mindaugas Genys ir Alytaus butų ūkio vadovas Egidijus Mensevičius:

„Mano Būstas“ pasirašė paramos sutartį su Nacionaliniu Visuomenės sveikatos centru, pagal kurią jie įsipareigoja, gautu adresu vykti į tą pastatą, kuriame buvo nustatytas viruso atvejis.  Čia, pramoniniu būdu,  bus atliekama pilna antivirusinė dezinfekcija.

„Mano būstas“ Alytuje administruoja 122 daugiabučius namus. Šiuo metu tokia dezinfekcija numatyta, kol kas, tik viename pastate, kuriame ir gyveno infekuotasis asmuo.  Visiems kitiems daugiabučiams, su kuriais sudarytos valymo paslaugų sutartys, automatiškai teikiama ir dezinfekavimo paslauga, čia valomi paviršiai, kuriuose gali atsirasti virusas: porankiai, rankenos, mygtukai ir t.t..

Dezinfekavimo paslaugą verslo organizacija teikia savo lėšomis, gyventojams papildomai tai nekainuoja.

Alytaus butų ūkio vadovas Egidijus Mensevičius FM99 pasakojo, kad, kaip jam žinoma, daugiabučių namų  dezinfekcija rūpinasi patys gyvenojai, o jei gyventojai kreipiasi dėl priemonių – jiems jos suteikiamos, už papildomą mokestį.

Paklaustas, kaip bus valomos miesto stadiono patalpos, kuriose bus apgyvendinami grįžę asmenys,  pašnekovas atsakė, kad: „šiai dienai „Alytaus butų ūkis“ sprendimo dar neturi“.

Bendrabučių, kurių daugumą administruoja „Alytaus butų ūkis“, papildomai dezinfekuoti irgi neketinama.

Komentarai

komentarai(-ų)