Alytaus miesto gimtadienis – ką reikia žinoti?

Alytaus miesto šventės programa

Kaip ir kasmet, švenčiant Alytaus miesto gimtadienį, bus sustiprintos policijos pajėgos.

Alytaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas jau yra numatęs priemonių planą ir pajėgas, kurios turės užtikrinti viešąją tvarką miesto gimtadienio metu. Šventinį savaitgalį Alytuje patruliuos ne tik Alytaus policijos pareigūnai, bet kolegos iš Lietuvos kelių policijos tarnybos, taip pat Vilniaus apskr. VPK raitosios policijos kuopos. Gatvėse, parkuose, Dainų slėnyje ir prie Dailidžių ežerėlių sutiksite pareigūnus su motociklais, žirgais, triračiais ir riedžiais, taip pat kinologus su tarnybiniais šunimis.

Švenčiant Alytaus miesto gimtadienį, bus sustiprintos policijos pajėgos

Birželio 15 d. (šeštadienį) 11.00–14.00 val. Alytuje, Dainų slėnyje, Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai vykdys prevencinę daiktų žymėjimo akciją. Taip pat Jūsų lauks saugaus eismo pamokėlės, ginkluotės ir ekipuotės ekspozicija, galėsite apžiūrėti policijos automobilį-“nuovadą ant ratų“, užduoti Jums rūpimus klausimu pareigūnams, visus džiugins policijos bičiulis Amsis

Tikimės, kad Baltosios rožės miesto gimtadienį švęsime saugiai ir atsakingai.

Eismo ribojimas Alytaus miesto gimtadienio metu

Eismo ribojimas Alytaus miesto gimtadienio metu:

nuo birželio 14 d. 6 val. iki birželio 16 d. 8 val. Šilo g. ir įvažiavimo kelyje į Dainų slėnį;
nuo birželio 14 d. 15 val. iki birželio 16 d. 8 val. Piliakalnio gatvės atkarpoje nuo Saulės g.;
nuo birželio 14 d. 6 val. iki birželio 16 d. 8 val. J. Basanavičiaus gatvės atkarpoje nuo Žemaitės g.
birželio 14 d. nuo 18 val. iki 24 val. sustabdomas transporto priemonių eismas Užuolankos gatvės atkarpoje tarp Kauno gatvės ir Užuolankos gatvės 15 namo.

🚧Taip pat stabdomas transporto priemonių eismas Alytaus miesto šventinės eisenos metu Naujosios g. atkarpoje nuo Statybininkų g. iki Jazminų g. birželio 14 d. nuo 16 val. iki 17.30 val.

⛔️Draudžiama birželio 14 d. nuo 6 val. iki birželio 16 d. 2 val. statyti transporto priemones J. Basanavičiaus g. atkarpoje nuo V. Krėvės g., Lelijų gatvės atkarpoje nuo V. Krėvės g., V. Krėvės, V. Kudirkos, Vaižganto, Žemaitės ir Šilo gatvėse.

Į miesto gimtadienį – dviračiu? Kodėl gi ne! Juk Alytuje – tiek dviračių takų! Jūsų patogumui – specialios vietos jiems palikti. Ieškokite aptvertos teritorijos Dainų slėnyje, nusileidę dviračiu nuo Baltosios rožės tilto.

Į miesto gimtadienį – dviračiu?

Traukinuku į DAINŲ SLĖNĮ švęsti miesto gimtadienio!

  • V- birželio 14d. – 18- 23 val;
    VI – 11- 23 val.
  • Bilieto kaina pirmyn ir atgal – 1€
    Išvyksta nuo savivaldybės.

Traukinuku į DAINŲ SLĖNĮ švęsti miesto gimtadienio!

Birželio 14-15 dienomis į Dainų slėnį švęsti Alytaus miesto gimtadienio galėsite vykti nemokamu transportu!

Šventės rėmėjo „Kautra“ autobusai kursuos maršrutu Alytaus miesto savivaldybė – J. Basanavičiaus g. – Šilo g. ir atgal

Šventės rėmėjo „Kautra“ autobusai kursuos maršrutu  Alytaus miesto savivaldybė – J. Basanavičiaus g. – Šilo g. ir atgal. Šiose stotelėse bus iškabinti grafikai su tiksliu autobusų važiavimo laiku. Birželio 14 d. autobusai į šventę nuo Alytaus miesto savivaldybės (S. Dariaus ir S. Girėno g.) veš nuo 11.30 iki 23.55 val. Iš renginio paskutinis autobusas nuo Šilo g. išvyks 00.30 val. Birželio 15 d. į šventę autobusai kursuos nuo 9.30 iki 23.55 val. , o paskutinis autobusas nuo Šilo gatvės iš šventės išvyks 01.30 val. Du autobusai į šventę ir iš šventės kursuos maždaug kas penkiolika minučių.

Komentarai

komentarai(-ų)