Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia laisvalaikį praleisti aktyviai

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras visą vasarą (esant geram orui) kiekvieną ketvirtadienį nuo 11 iki 15 val. mažų ir didelių lauks Jaunimo parke, kuriame ves nemokamus aktyvius užsiėmimus, pirmos pagalbos pamokėles ir kitus sveikatinančius užsiėmimus. Laukiami visi!

„Ir vaikučiai, ir suaugusieji yra aktyvūs. Mes Jaunimo parke rengiame įvairius užsiėmimus, tai atsiranda norinčių įsitraukti – klausia kas čia vyksta, kas čia per veiklos ir dalyvauja.“ – apie Alytaus gyventojų ir miesto svečių aktyvumą sako visuomenės sveikatos biuro specialistė Raimonda Radzevičienė.

Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kviečia laisvalaikį praleisti aktyviai (AMS nuotr.)

R. Radzevičienė teigia, kad aktyviose veiklose vietos ras visi, pradedant mažaisiais miesto gyventojais ir baigiant senjorais. Taip pat į veiklų sąrašą įtrauktas ne tik sportas, bet ir akių mankštelės, loginės užduotys.

„Bus pirmos pagalbos pradžiamokslis. Pasimokysime kaip stabdyti kraujavimą,  kaip tvarstyti žaizdas, kaip taisyklingai atlikti dirbtinį kvėpavimą, ką daryti jeigu žmogus užspringo. Viską bus galima išbandyti praktiškai, nes turime mokymui skirtus modelius ir priemones.“ – apie veikų gausą pasakojo visuomenės sveikatos biuro specialistė.

Plačiau apie Alytaus miesto savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuojamas veiklas išgirsite įraše aukščiau.

Komentarai

komentarai(-ų)