Alytaus miesto viešosiose kapinėse bus vykdomi medžių pjovimo ir genėjimo darbai

Alytaus miesto viešosiose kapinėse bus pjaunami nudžiūvę ar pavojų keliantys medžiai, taip pat bus genimos medžių šakos. Kovo 4 d. Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktorius Vytautas Jastremskas ir UAB „Irgita“ direktorius Robertas Mačiulis pasirašė Alytaus miesto viešųjų kapinių medžių pjovimo ir genėjimo paslaugų sutartį.

Per mėnesį UAB „Irgita“ darbuotojai nugenės ir išpjaus medžius pagal Želdynų ir želdinių apsaugos ir priežiūros komisijos išduotus leidimus visose Alytaus miesto viešosiose kapinėse. Iš karto po medžių nupjovimo ir genėjimo darbų šios įmonės darbuotojai turės išvežti šakas ir sutvarkyti aplinką. UAB „Irgita“  taip pat materialiai atsakys už šalia medžių esančius antkapius, aptvarus ar kitus statinius.  Vykdydama medžių pjovimo ir genėjimo paslaugas, įmonė turės apsaugoti gretimas kapavietes ir jas apdengti.

WP_20131101_005

Alytaus miesto viešosiose kapinėse bus vykdomi medžių pjovimo ir genėjimo darbai (Nuotr. AMS)

Pasirašytoje sutartyje taip pat numatyta atlyginimas žalos atveju. Jeigu įmonė, vykdydama darbus, sugadintų greta esančius antkapius, ji privalės atstatyti sugadintus statinius arba nukentėjusiajam atlyginti žalą. Medžių pjovimo ir genėjimo darbus Alytaus miesto viešosiose kapinėse planuojami pradėti nuo kovo 14 d.

Komentarai

komentarai(-ų)