Alytaus policija ieško iš namų išėjusio Antano Launikonio

Į Alytaus apskrities policijos pareigūnus rugpjūčio 8 d. kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad rugpjūčio 5 d. apie 14 val. iš namų, esančių Alytaus r., Krokialaukio sen., Kalesninkų k., išėjo ir iki šiol negrįžo jos 51 m. sūnus Antanas Launikonis. Vyriškis yra apie 1.60 cm ūgio, smulkaus kūno sudėjimo, trumpais juosvais plaukais, rudų akių.

Alytaus policija ieško iš namų išėjusio Antano Launikonio (AVPK nuotr.)

Išeidamas iš namų vyras buvo apsirengęs džinsais, trumpomis rankovėmis marškiniais su juodomis juostomis, avėjo juodais su raišteliais batais ir ant kairės rankos buvo užsidėjęs laikrodį metaline apyranke. Su savimi turėjo juodos spalvos plastikinį krepšį bei per petį užsidėjęs juodos spalvos odinę rankinę.

Alytaus apskrities VPK pareigūnai, pagal mobiliojo telefono duomenis nustatę, kad paskutinė buvimo vieta buvo Putinų mikrorajonas, apklausė dingusiojo artimuosius, žmones šalia gyvenamosios teritorijos, Alytaus Putinų mikrorajono gyventojus, parduotuvių apsaugos darbuotojus, kasininkes.

Gyventojus, ką nors žinančius apie Antano Launikonio buvimo vietą ar jį mačiusius, prašome skambinti telefonu +370 315 55790 arba bendruoju pagalbos telefonu – 112.

Komentarai

komentarai(-ų)