Alytaus rajone pasiektas dar vienas rekordas!

Alytaus rajone pasiektas naujas Lietuvos rekordas. Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras ir Pivašiūnų gimnazijos bendruomenė nuo šiol –  didžiausios lankstytinės kepurės savininkai. 

Biurą pasiekė agentūros „Factum“ diplomas, kuriame įrašyta, kad didžiausią lankstytinę kepurę – 3,65 m ilgio, 61,5 cm aukščio – 2017 m. gegužės 3 d. praktinio užsiėmimo saugios vasaros klausimais metu iš 55,5 m² dydžio popieriaus lapo išlankstė Pivašiūnų (Alytaus r.) gimnazijoje Alytaus r. visuomenės sveikatos biuro specialistai, mokytojai ir mokiniai Po ja vienu metu sutilpo dviejų pradinių klasių mokiniai.

Alytaus rajone pasiektas dar vienas rekordas (organizatorių nuotr.)

Tai jau nebe pirmas Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro inicijuotas ir drauge su pagalbininkais pasiektas Lietuvos rekordas.

2014 metais Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuro organizuojamų gražių tarpusavio santykių skatinimui bei patyčių, smurto prevencijai skirtų renginių „Tangramiada“ metu rajono mokyklų bendruomenės sukūrė storiausią – 5 cm storio, 20 cm ilgio 14,8 cm pločio, 375 lapų „Atminimų sąsiuvinį“. Į jį mokiniai įrašė draugystės linkėjimus kitoms kartoms. Agentūra jį įtraukė į Lietuvos rekordų knygą, kaip storiausią sąsiuvinį.

Alytaus rajone pasiektas dar vienas rekordas (organizatorių nuotr.)

Alytaus rajono visuomenės sveikatos biuras į smurto ir patyčių prevencijos renginius ir netradicinius užsiėmimus kiekvieną pavasarį sukviečia i mokyklų bendruomenes, tėvus,  sveikatos specialistus. Dar 2010 metais praūžęs renginys „Draugai lyg tylūs angelai…“, padovanojo pirmąjį rekordą – ilgiausią Lietuvoje diržą, kuris yra 193,8 m ilgio, 11–18 cm. pločio. Jam tuo metu ištiesti prireikė viso Daugų Vlado Mirono gimnazijos stadiono ir 86 mokinių.

Alytaus rajone pasiektas dar vienas rekordas (organizatorių nuotr.)

Biuro specialistai yra įsitikinę, kad paskaitomis ir teoriniais užsiėmimais šiais laikais sudominti nėra galimybių, todėl sveikatos ugdymui ir mokymui pasitelkia įvairiausias priemones. Juk siekiant Lietuvos rekordo tikrai įdomiau ir lengviau?

Komentarai

komentarai(-ų)