Alytaus rajono viešoji biblioteka minėjo 90-metį

 

Alytaus rajono savivaldybės viešoji biblioteka minėjo 90-metį. Šventės metu buvo įteiktos premijos bei padėkos kultūros darbuotojams, pristatyta virtuali paroda „90 metų po knygos ženklu“.

Alytaus rajono bibliotekos direktorė Bronė Balionienė pasidžiaugė, jog rajono bibliotekų filialai tvarkingi ir itin prižiūrimi darbuotojų. „Visada stengiamės turėti gražias erdves, malonią aplinką, juk žmonės eina ten, kur jiems gera, kur yra šilta aplinka, todėl mes ir stengiamės tai padaryti. Džiugu, kad mūsų filialai yra tvarkingi ir gražiai prižiūrėti, kad mes teikiame tiek kaimo, tiek miesto žmonėms vienodas paslaugas. Prieigas prie duomenų bazių ir naujų technologijų, kultūrinės veiklos stengiamės priartinti prie rajono gyventojų“,- sakė B. Balionienė.

IMG_6602

Alytaus rajono bibliotekos direktorė Bronė Balionienė pasidžiaugė, jog rajono bibliotekų filialai tvarkingi ir itin prižiūrimi darbuotojų.

Kaip teigė B. Balionienė, naujosios technologijos ir inovacijos bibliotekai iš pradžių buvo iššūkis, tačiau vėliau tapo galimybėmis. „Bibliotekos virsmas moderne buvo atsakingas, reikalaujantis labai daug papildomų žinių, noro ir gebėjimų. Buvo dideli projektai, pareikalavę daug jėgų, bet svarbiausia, kad mes sugebėjome susitvarkyti ir dabar galime skaitytojams pasiųlyti daug inovatyvių dalykų“,- sakė Alytaus rajono bibliotekos direktorė.

IMG_6687

Susirinkusieji galėjo išvysti instrumentinės muzikos grupės „Subtilu – Z“ koncertą.

Šventėje dalyvavę svečiai bibliotekos kolektyvui linkėjo kantrybės, ištvermės, užsidegimo, meilės ir atsidavimo darbui, skaitytojams. Renginio metu buvo pristatyta atvirukų, skirtų bibliotekos 90-mečiui paroda, susirinkusieji taip pat galėjo išvysti instrumentinės muzikos grupės „Subtilu – Z“ koncertą.

Komentarai

komentarai(-ų)