„Sporto klubas“ – Alytaus rankininkams ilgai laukta galimybė debiutuoti Baltijos lygoje

Alytaus rankininkams šiemet atsivėrė ilgai laukta galimybė debiutuoti Baltijos rankinio lygoje. Plačiau apie tai bei rankinio piramidės statymą Alytuje radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ kalbėjomės su rankinio klubo „Varsa- Stronglasas“ vyr. treneriu Egidijumi Petkevičiumi.

Rankinio klubo „Varsa- Stronglasas“ vyr. treneris Egidijus Petkevičius

Prieš keturias gegužes (2016 m.), gegužės 25 d., Alytaus rankinio klubo „Varsa“ reprezentacinė komanda tapo Lietuvos aukščiausios rankinio lygos (LRL) čempione. Auksą pratinosi iki šio titulo po du kartus iškovoję sidabrą (2015 ir 2013 m.) ir bronzą (2014 ir 2011 m.). Tais pačiais metais, kaip ir lygos nugalėtojų laurus, varsiečiai laimėjo ir Lietuvos rankinio supertaurę, po to pelnė dar vieną sidabrą (2017 m.) ir bronzą (2019 m.). 2020 m. Lietuvos, kaip ir daugelio sporto šakų lyderiu visame pasaulyje tapo … karantinas, o šalies rankinio lygos sezono finišo (nutraukimo metu) „Varsa-Stronglasas“ rikiavosi 3 vietoje.

Šiuo metu klubas siekia užtikrintai pasirengti naujam LRL sezonui (jeigu pavyks – surengiant tradicinį priešsezonio turnyrą „Alytus cup“ Jonui Jonuškai atminti) ir debiutuoti atsinaujinančioje Baltijos lygoje. „Varsa-Stronglasas“ – apsisprendę, betrūksta finansų, kuriuos tikimasi išspręsti su esamų ir naujų rėmėjų pagalba.

„Varsa-Stronglasas“

Iki ilgai svajoto debiuto Baltijos lygoje varsiečiams trūksta nedaug – sumos iki 10 tūkst. eurų. O kaip jau įsitikinome, net su nedidelėmis lėšomis, tačiau su dideliu noru, ryžtingomis pastangomis, kad ir be legionierių, tik vietinėmis pajėgomis, rimti pasiekimai yra įmanomi. Vienas tokių, vadinkime – stebuklų – Lietuvos aukščiausios lygos auksas, pasiektas prieš ketverius metus.

Tad, jeigu esate gamintojas, verslininkas, kuriam aktuali ne tik Lietuvos, tačiau ir Baltijos šalių rinkos, jūsų paslaugos, produkto, prekės ženklo žinomumas, kviečiame prisijungti prie Alytaus rankininkų svajonių ir artimiausiu metu tapti RK „Varsa“ žygių į tarptautinę areną rėmėju. Sulaukęs paramos klubas galės iškart patvirtinti savo dalyvavimą Baltijos lygoje, kurioje, žinoma, atsidėkos jus populiarindami ne tik ant sportininkų aprangų arenoje ar tiesioginėse transliacijose, tačiau ir tardami nuoširdų AČIŪ.

Komentarai

komentarai(-ų)