Alytaus regionas stabdo privalomąjį šaukimą į kariuomenę

Alytaus regione šiemet surinkta pakankamai šauktinių atlikti 9 mėnesių karinę tarnybą, todėl tolesnė prievolininkų atrankos procedūra stabdoma. Nepaisant to, savanoriai ir toliau laukiami tiek Alytaus, tiek kituose šalies regionuose. Šauktiniai, esantys Alytaus regiono sąraše, kuriems buvo paskirtas atvykimo į regioninį karo prievolės ir komplektavimo skyrių laikas iki rugsėjo 7 d. ir, kurių sveikatos tikrinimo procedūros jau yra pradėtos, privalo atvykti į skyrių užbaigti sveikatos tikrinimo procedūrų.

Mindaugas goborovas

Alytaus regioninio Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkas kapitonas Mindaugas Goborovas (Nuotr. alytausnaujienos.lt)

Alytaus regione pareiškę norą tarnauti karinėje tarnyboje yra 195 savanoriai ir 106 šauktiniai, kurie praėjo visas procedūras ir yra tinkami atlikti privalomąją karo tarnybą. Alytaus regioninio Karo prievolės ir komplektavimo skyriaus viršininkas kapitonas Mindaugas Goborovas teigia: „Tie, kurie  pradėjo procedūras, turi jas pabaigti, o tie, kurie pašaukti apsilankyti pas mus pradėti procedūras po 7 d., jiems atvykti nereikės. Su savanoriais ir su šauktiniais privalome į dalinius pristatyti 229 šauktinius“.

Šauktinių, kurie praėjo įvairias procedūras ir yra tinkami atlikti privalomąją karinę tarnybą, gali ir neprireikti, jei atsiras reikiamas skaičius savanorių. Jeigu savanorių bus daugiau negu reikiamas skaičius 229, jie bus reitinguojami ir priimami tie, kurie prašymą parašė ankščiau.

Komentarai

komentarai(-ų)