Alytaus Rotušės aikštėje mažųjų savaitgaliais lauks Kalėdų Senelis!

Artėjančių šv. Kalėdų visuomet labai laukia patys mažiausi. Vaikams šį šventė yra ypač svarbi, o kad šventės laukimas neprailgtų, mažieji alytiškiai kviečiami į Rotušės aikštę, kurioje savaitgaliais jų lauks Kalėdų Senelis!

Alytaus Rotušės aikštėje mažųjų savaitgaliais lauks Kalėdų Senelis!

Alytiškių prašymu su Kalėdų Seneliu mažieji galės susitikti ne tik sekmadieniais, kaip buvo numatyta iki šiol, bet ir šeštadieniais bei šv. Kalėdų dienomis.„Čia, Rotušės aikštėje, labai graži eglutė, čia gyvena labai geri vaikai. O kiek jie eilėraščių, dainelių moka!  Nespėju taip greitai visų išklausyti, todėl nusprendžiau savaitgaliais pabūti su jumis ilgiau“, – sako Kalėdų Senelis.

 Sulaukęs daugybės prašymų Kalėdų Senelis su palyda visų jūsų lauks šeštadieniais ir sekmadieniais (gruodžio 9, 10, 16, 17, 23, 25, 26 dienomis) ir antrąją Kalėdų dieną ( gruodžio 26 d.) Rotušės aikštėje prie eglutės nuo 16 iki 19 val. Jis ateis ne tuščiomis, jo maiše – skanios dovanėlės. O kad šaltukas nesukandžiotų, sušilti padės karšta kvepianti arbata!

Vaikai, turite svajonę? Svajonių paštas taip pat veikia, tereikia labai norėti ir jos gali išsipildyti. Padėti gali ir Kalėdų Senelis.

Iki pasimatymo, vaikai!

Komentarai

komentarai(-ų)