Alytaus Šaltinių pagrindinei mokyklai 40 metų

Alytaus Šaltinių pagrindinė mokykla mini savo 40 metų jubiliejų. Įvairių renginių metu visą savaitę mokymo įstaiga šventė 40-metį. Paklaustas ar mokyklai 40 metų yra daug, mokyklos direktorius Alfonsas Lietuvininkas teigė: „Iš vienos pusės nelabai daug, o iš kitos tiems žmonėms, kurie čia dirba arba mokosi, atrodo pakankamai brandus amžius“.

Direktorius

Alfonsas Lietuvininkas (Nuotr. Šaltinių pagrindinės mokyklos)

A. Lietuvininkas sako, kad vaikai yra aktyvūs ir dalyvauja įvairiuose minėjimo renginiuose. O paklaustas, ar dabartiniai vaikai yra tokie pat kaip ankščiau, direktorius atsako: „Vaikai visada buvo panašūs, aišku buvo ir padykusių ir labai gerų. Šiuolaikiniai vaikai yra laisvesni ir drąsesni. Kūrybiški ir išsakantys savo nuomonę, o anksčiau mokinių elgesys buvo kitoks“.

Interneto svetainė www.fm99.lt priklauso radijo stočiai „FM99“. Griežtai draudžiama www.fm99.lt paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti „FM99“ kaip šaltinį.

Komentarai

komentarai(-ų)