Alytaus senjorams – nuolaidų kortelė. Kokių nuolaidų pageidaujate?

Alytaus miesto savivaldybė vertina galimybę senjorams pagaminti nuolaidų kortelę ir kviečia juos dalyvauti apklausoje. Pareikšti savo nuomonę senjorai gali Alytaus miesto savivaldybės interneto portalo www.alytus.lt skiltyje „Apklausa“ arba „FM99“ puslapyje.

Alytaus miesto savivaldybė planuoja pagaminti nuolaidų kortelę senjorams. Kokioms paslaugoms pageidautumėte gauti nuolaidas?

Peržiūrėti rezultatus

 „Alytus – šeimos miestas. Jau turime nuolaidų kortelę gausioms šeimoms. Dabar norime atkreipti dėmesį į senjorus. Tikimės, kad tokia nuolaidų kortelė jiems suteiks galimybę dažniau lankytis ne tik kultūros įstaigose, bet ir kavinėse, dažniau pasinaudoti kitomis, pavyzdžiui, kirpyklų paslaugomis“, – apie nuolaidų kortelės senjorams idėją pasakojo Alytaus miesto savivaldybės mero pavaduotoja Valė Gibienė.

Alytaus miesto savivaldybė vertina galimybę senjorams pagaminti nuolaidų kortelę ir kviečia juos dalyvauti apklausoje (AMS nuotr.)

Alytaus miesto savivaldybės administracijos Socialinės paramos skyriaus vedėjos Sonatos Dumbliauskienės teigimu, Luko (Elk, Lenkijos Respublika) miesto patirtis rodo, kad nuolaidų kortelės, skirtos pensinio amžiaus gyventojams, sulaukia vis didesnio susidomėjimo. „Senjorai yra aktyvūs miesto gyventojai, todėl norime jiems suteikti papildomas galimybes ir prisidėti prie jų gyvenimo gerovės“, – teigė S. Dumbliauskienė.

Alytaus miesto savivaldybė jau dabar kviečia Alytaus miesto verslo įmones, įstaigas, organizacijas prisidėti prie paramos senjorams ir suteikti nuolaidas parduodamai produkcijai ar teikiamoms paslaugoms. Apie savo planus dalyvauti nuolaidų iniciatyvoje galite pranešti el. paštu sonata.dumbliauskiene@alytus.lt. Jūsų įmonei tai galimybė parodyti savo socialinę atsakomybę Alytaus miesto gyventojams.

 

Komentarai

komentarai(-ų)