Alytaus taryba darbą pradeda padidindama atlygį jos nariams

Į antrą šios kadencijos tarybos posėdį susirinkę Alytaus miesto tarybos nariai ne tik baigs formuoti miesto valdžią, bet ir spręs dėl išmokų sau padidinimo, rašo portalas lzinios.lt. Pagal pateiktus pasiūlymus jos turėtų kilti trečdaliu, nors, palyginti su kitomis savivaldybių tarybomis, ir dabar nėra tarp mažiausių.

Alytaus miesto tarybos veiklos reglamento pataisas rengusios darbo grupės vadovas, savivaldybės tarybos narys Jurgis Krasnickas teigė, jog sąžiningai savo pareigas einančiam tarybos nariui šiuo metu numatyto 100 eurų išlaidų limito jau nebepakanka.

Pagal darbo grupės, kuriai priklauso ir kai kurie tarybos nariai, ir savivaldybės administracijos atstovai, pasiūlymus numatyta nuo 100 iki 150 eurų kelti maksimalias išmokas, skirtas politikų išlaidoms, patirtoms vykdant tarybos narių pareigas, kompensuoti. Prie jų priskiriamos kanceliarijos, pašto, telefono, interneto ryšio, transporto, biuro patalpų nuomos lėšos.

Trečdaliu ketinama didinti ir valandų, už kurias politikai gauna atlyginimą iš miesto biudžeto, skaičių. Alytaus miesto tarybos nario atlyginimas galės sudaryti apie 375 eurus, atskaičius mokesčius.

Alytaus miesto tarybos veiklos reglamento pataisas rengusios darbo grupės vadovas, savivaldybės tarybos narys Jurgis Krasnickas portalui teigė, jog sąžiningai savo pareigas einančiam tarybos nariui šiuo metu numatyto 100 eurų išlaidų limito jau nebepakanka.

Komentarai

komentarai(-ų)