Alytaus teatre – Sasha Song gyvo garso koncertas (papildyta interviu)

Jau vasario 10 d. 18:00 Alytaus miesto teatre – neeilinio balso savininkas, 2009 metų Eurovizijos finalistas Sasha Song – Dima Šavrovas ir jo gražiausios autorinės dainos, skirtos artėjančiai Meilės dienai!

Ypatingais vokaliniais gebėjimais, nepaprasta charizma, nuoširdumu ir aistra atliekant kiekvieną kūrinį pasižymintis Sasha Song scenoje rengia išskirtinius gyvo garso koncertus. Už juos Sasha Song ne kartą buvo liaupsintas garsių muzikologų ir melomanų.

Organizatorių nuotr.

Artėjančiam šv. Valentinui skirtame koncerte Sasha Song – Dima Šavrovas atliks gerai žinomus kūrinius: „Tu mano mintyse“, “Tai irgi praeis“, “Aš lauksiu”, „Mes galim tai padaryt kartu…“, taip pat išgirsite garsiąją eurovizinę dainą „Pasiklydęs žmogus“ bei naujausią Sasha Song dainą “Akimirką šią”, išleistą vos pries kelias savaites. Jūsų laukia ir daugiau muzikinių staigmenų.

Atlikėjas Sasha Song išgarsėjo sulaukęs vos dvylikos: už legendinės dainos „Mamai“ atlikimą jis pelnė „Bravo“ statulėlę ir daugybę kitų apdovanojimų. Atlikėjas taip pat gali didžiuotis LR prezidento padėkos raštu už nuopelnus bei laimėjimus įvairiuose tarptautiniuose konkursuose užsienyje.

Mėgaukitės Meilės dienai skirtomis gražiausiomis dainomis kartu su brangiu žmogumi. Talentingasis atlikėjas Sasha Song – Jūsų jaukiam ir turiningam vakarui!

Bilietus įsigyti galite Tiketa.lt ir Alytaus teatro kasoje. Taikoma 20% nuolaida moksleiviams, studentams, senjorams. Bilietų kiekis ribotas.

Rezervacija ir informacija tel. (8 315) 51 709, 8 686 94 849

Komentarai

komentarai(-ų)