Alytaus „Varsa – Stronglasas“ žengia į Baltijos lygą

Lietuvos rankinio čempionatų nugalėtoja ir prizininkė Alytaus „Varsa – Stronglasas“ rankinio komanda žengia į platesnius tarptautinius vandenis. Plačiau apie tai radijo stoties „FM99″ laidoje „Sporto klubas“ klabėjomės su Alytaus „Varsa – Stronglasas“ vyriausiu treneriu Egidijumi Petkevičiumi.

Rankinio klubo „Varsa- Stronglasas“ vyr. treneris Egidijus Petkevičius

Nuo šių metų rugsėjo Alytaus rankininkai bus viena iš keturių stipriausių Lietuvos komandų, kuri varžysis su stipriausiomis Latvijos bei Estijos komandomis. Alytiškiai prisijungia prie Kauno „Granito – Kario“, Klaipėdos „Dragūno“ ir Vilniaus „Šviesos“ komandų, kurios jau rungtyniauja Baltijos lygoje. Nuo 1996 metų veikianti Baltijos rankinio lyga šiais metais iš esmės atsinaujina, suvienydama stipriausias Lietuvos, Latvijos ir Estijos vyrų rankinio komandas.

 Galutinio tvarkaraščio dar nėra. Planuojama, kad lygos turnyras prasidės rugsėjo mėnesį. Turnyras turėtų vykti dviejų ratų sistema. Tarptautinio lygio turnyro varžybos bus labai gera proga ugdyti jaunųjų rankininkų meistriškumą. Dėl pandemijos Lietuvos rankinio lygos čempionatas, kaip ir Baltijos rankinio lygos turnyrai, šiais metais buvo nutraukti. Alytaus rankininkai iki to laiko turnyro lentelėje buvo treti ir turėjo labai rimtų galimybių ir šiemet tapti čempionato prizininkais. 

Komentarai

komentarai(-ų)