Alytiškiai apgynė Lietuvos čempionų vardą

Po ketverių metų Alytuje Dailidės ežerėlyje vyko Lietuvos kanupolo čempionatas. 2016 metais Alytaus „Alytus“ laimėjo kanuopolo čempionatą ir miestui buvo suteikta teisė organizuoti šias varžybas. Stipriausios šalies komandos sekmadienį susirinko į Alytų ir varžėsi dėl 2017 metų čempionų vardo.                                     

Pirmose rungtynėse alytiškiai žaidė su praeitų metų Lietuvos vicečempionais – Trakų komanda. Pirmame kėlinyje alytiškiai įgijo nežymią persvarą ir laimėjo 2:1. Antrame kėlinyje mūsų komanda įsibėgėjo ir iškovojo gražią pergalę 6:3. Kitose rungtynėse Alytaus „Alytus“ susitiko su Kauno „Regesos“ komanda.

Nuotraukoje: 2017 m. Lietuvos čempionai: iš kairės Vytenis Licus, Augustas Platūkis, Edvinas Turčinavičius, Eimantas Staniulis, Vilius Rasimavičius, Tomas Mikna, komandos kapitonas Karolis Latauskas ir komandos treneris Kęstutis Dambrauskas.

Šitose rungtynėse alytiškiai 10:4 iškovojo dar vieną pergalę. Paskutinėje dvikovoje žaidė prieš kitą Alytaus komandą ir iškovojo pergalę. Alytaus „Alytus“ antrus metus iš eilės laimi Lietuvos čempionatą. Sidabro medalius iškovojo Trakų komanda po sunkios kovos 4:2 nugalėjusi Kauno „Regesą“. Pastaroji laimėjo bronzos medalius.

Komentarai

komentarai(-ų)