Alytiškiai išankstiniame rinkimuose balsavo pasyviau

 

Antrajame merų rinkimų ture per dvi išankstinio balsavimo dienas Alytuje balsavo 1019 rinkėjų. Kaip sakė Alytaus miesto  savivaldybės rinkimų komisijos nr.2  pirmininkė Dalia Jezukevičienė, rinkėjų aktyvumas antrajame ture buvo mažesnis per išankstinį balsavimą. Per dvi dienas nebūta jokių incidentų ir neužfiksuota rinkimų pažeidimų. 

Antrajame merų rinkimų ture per dvi išankstinio balsavimo dienas Alytuje balsavo 1019 rinkėjų.

Per dvi išankstinio balsavimo dienas  savo valią pareiškė 3,27 proc. gyventojų, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos duomenys.

Aktyviausiai balsuoja Lazdijų rajono rinkėjai, čia savo valią jau pareiškė 8,10 proc. rinkimų teisę turinčių asmenų. Aktyvūs buvo ir Varėnos (6,62 proc.), Zarasų (6,19 proc.) gyventojai. Pasyviausiai balsuoti ėjo Panevėžio rajone gyvenantys rinkėjai, čia savo balsą atidavė 1,70 proc. gyventojų.

Antrojo turo renkant merus prireikė 41 savivaldybėje. Jame rungiasi du daugiausiai balsų pirmajame surinkę kandidatai. 19 savivaldybių vadovą išsirinko jau per pirmąjį turą prieš dvi savaites.  Rinkimų dieną sekmadienį balsavimas rinkimų apylinkėse prasidės 7 ir baigsis 20 valandą.

Komentarai

komentarai(-ų)