Alytiškiai viešojo transporto elektroniniais bilietais galės naudotis nuo gegužės 1 dienos

 

Nuo gegužės pirmosios Alytaus viešajame transporte bus įdiegta nauja elektroninio bilieto sistema.  Taip pat pradės veikti nuotolinė bilietų pardavimo kontrolė. Kiekvienas įlipantis keleivis bus suskaičiuojamas ir duomenys realiame laike palyginami su parduotų bilietų skaičiumi. Jau balandžio pabaigoje planuojama pradėti pardavinėti pirmuosius elektroninius bilietus, kurie galios nuo gegužės pirmosios. Bilietus bus galima įsigyti iš autobusų vairuotojų arba Alytaus autobusų stoties kasose.

„Alytaus infrastruktūra“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė (FM99 nuotr.)

Turint elektroninį bilietą, nereikės kaskart ieškoti pinigų susimokėti už kelionę. Keleivis šį bilietą turės tik priliesti prie komposterio. Didžiausias šio bilieto privalumas – kelionės metu per 30 minučių bus galima persėsti į kitą autobusą ir tęsti kelionę už tą pačią kainą. Tiek elektroninį tiek popierinį bilietą keleiviai kontrolei parodyti privalės. Jeigu bilietas parduotas su nuolaida, teks pateikti ir tą patvirtinantį dokumentą.

Kaip sakė „Alytaus infrastruktūra“ Viešojo transporto administravimo skyriaus vadovė Diana Klimenkienė, pirmasis elektroninio bilieto korteles arba kitaip alytiškio korteles bus galima įsigyti nemokamai, bet tik iki rugsėjo 30 dienos. Vėliau jų kaina bus apie 3 eurus, jeigu tai patvirtins Alytaus miesto taryba.

Pašnekovę kalbino Lina Geluncevičiūtė

Komentarai

komentarai(-ų)