Alytuje Kalėdinis spektaklis vaikams „KUPRIUKAS MUZIKANTAS“

Tai spektaklis apie meilę, kuri yra pati svarbiausia gyvenime ir kurios negali nusipirkti už jokius pinigus. „Meilei būti paprastai kažkas vis trukdo – pačios įvairiausios priežastys: tėvai, atstumas, aplinkybės“, – sako spektaklio režisierius Jonas Gaižauskas. FM99 studijoje  režisierius – Jonas Gaižauskas , aktoriai:Kupriukas – Tomas Pukys, jauniausioji mergelė, Laumė audejėlė – Eglė Kordiukovaitė .

Jonas Gaižauskas (FM99 nuotr.)

Lietuvių liaudies pasakų motyvais paremtas interaktyvus spektaklis pasakoja gražią ir jautrią istoriją apie tai, jog reikia nemažai pastangų, atsakomybės, norint įveikti iškilusias kliūtis, išsaugoti gražius jausmus, meilę, apie tai, jog tik pats gali nusimesti „kuprą“, simbolizuojančią mūsų kompleksus ir nepasitikėjimą, apie tai, jog pats turi pasirinkti, kas svarbiau – auksas ar meilė?

Gyvenime išorinis prabangus grožis ir spindesys nieko nereiškia. Bet kai žmogus daro gerus darbus, jis tampa gražiu ir jo išoriniai trūkumai tampa nematomi. Ir kai tu darysi gera kitiems, tai aplinkiniai atsisuks į tave, išties ranką ir stebuklingai viskas keisis.

Kiek tau buvo metų, kai pirmą kartą įsimylėjai? Spektaklis skirtas mažiesiems žiūrovams, kurie patyrė šio gražaus jausmo, reikalaujančio drąsos, svarbą.

Komentarai

komentarai(-ų)