Alytuje Kalėdų eglutės įžiebimo pasaka „Kur Kalėdų Senelis?“

Gruodžio 2 dieną gražiausių metų švenčių ir renginių pradžią Alytuje paskelbs Kalėdų eglutės įžiebimo šventė-pasaka „Kur Kalėdų Senelis?“ Kitą šeštadienį 16 val. Rotušės aikštėje „siaučiančiu uraganu“ prasidės lazerių pasaka, jos metu sceną užlies šviesų jūra. Žinia, kur dingo Kalėdų Senelis jau pasklidusi, tad, Sniegelė ir Snaigelė nerimastingai ims ieškoti ženklų, galinčių padėti  jį surasti Kalėdų Senelį. Kokios gi šventės be jo?

Prie paieškų prisidės mažieji nykštukai iš šokių studijos „Rūta“, choras De Ža-vu, Asta Pilypaitė ir jos mokiniai. Organizatoriai žada, jog šventė bus įspūdinga, suteikianti daug malonių ir netikėtų emocijų.

Jau pirmą gruodžio šeštadienį alytiškiai ir miesto svečiai kviečiami kartu pajusti Kalėdų dvasią ir paskleisti ją po visą miestą

„Naujovių tikrai daug. Susirinkusių laukia šviesų ir lazerių reginys, ledo skulptūra,  švytinti žaliaskarė  eglutė, gera nuotaika ir paruošta staigmena. Šventę vainikuos įspūdingi muzikiniai fejeverkai, kuriuos dovanoja 25-metį pasitinkanti M. Čyžienės IĮ „Milčija“, – sako VšĮ „Savanorystės tiltai“ vadovas Tomas Nikulinas.

Visos pasakos baigiasi laimingai, tad ir ši bus tokia. Kalėdų Senelis ir Alytaus miesto meras Vytautas Grigaravičius kartu įžiebs Kalėdų eglę. „Ji šiemet taip pat bus kitokia – atvira, be supančios tvorelės, kiekvienas norintis galės į ją įeiti“, – pasakoja organizatoriai.

Organizatoriai žada, jog šventė bus įspūdinga, suteikianti daug malonių ir netikėtų emocijų

Dar iki eglutės įžiebimo šventės alytiškiai galės įsitraukti į senelio „pėdsakų“ paieškas. Jie bus paslėpti įvairiose miesto vietose, o jas sužinosite sekdami naujienas Facebook.

Kaip sako T. Nikulinas, „laimingieji, pastebėję  mieste „pėdsakus“ su kalėdiniais linkėjimais ir atsinešę juos į šventę bus apdovanoti partnerių kalėdinėmis dovanomis“. Todėl jau pirmą gruodžio šeštadienį alytiškiai ir miesto svečiai kviečiami kartu pajusti Kalėdų dvasią ir paskleisti ją po visą miestą.

Komentarai

komentarai(-ų)