Alytuje – natūralus stalo futbolas!

Lietingas šeštadienis I Alytuje buvo netikėtas – Alyčio seniūnaitijos seniūnaitis Vaclovas Goštautas pakvietė į Natūralaus stalo futbolo šventę.

Kas yra natūralus stalo futbolas??

Atsakymas – stalo futbolas, bet su gyvais žaidėjais ir atitinkamo dydžio aikštele. Išties linksma sporto šaka. Kad sportas tuo nei vienas išbandęs neabejoja – nors atrodo visas veiksmas laikantis už lazdos vietoje judinti kojas, tačiau prakaitą braukė ne tik veteranai!

Viskas vyko pagal rimtas taisykles, futbolistai negali paleisti rankomis laikomo strypo, o teisėjas Vygantas Jezukevičius prižiūrėjo užsimiršusius. Bet norint atrodyti visai kaip stalo futbolistams, turbūt reikėtų arba pirštines klijuoti prie lazdos arba bent jau pasitreniruoti vieną kitą kartą, nes aistros dažnokai nugali.


Smagiai trenktas užsiėmimas pačių sukonstruotoje aikštelėje aistrų nestokojo. Natūralaus dydžio stalo futbolo aikštelę sukonstravo UAB Medvaira, o išbandė ne tik futbolo veteranai – Dainava 50+ prieš Dainavą 60+, bet ir I Alytaus seniūnaitijų jaunimas (Alyčio jaunimas prieš Piliakalnio).

Iššūkį vieni kitiems metė Kašėtų ir Goštautų šeimos! Į kovą stojo ir kandidatai į Seimą – čia Alytaus apygarda kovojo prieš Dzūkijos apygardą. Beje, atrodo, kad politikai visgi labiau linkę malti liežuviu nei pajudėti patys, nes iš 26 vienmandačių apygardų kandidatų (14 Dzūkijos ir 12 Alytaus) tesusirinko vos šeši. Tad teko kviesti pagalbą, kad sudaryti komandas bent po 4 žaidėjus.

Alytaus rinkimų apygarda prieš Dzūkijos

Po varžybų aikštelė buvo perduota bendruomenei ir Vaclovas Goštautas kvietė visus norinčius mesti iššūkį kam nors ir pasinaudoti galimybe ją išbandyti.

Aikštelė perduota bendruomenei


Komentarai

komentarai(-ų)