Alytuje penktadienį vyks tvaraus verslo konferencija: ką specialistai patars savo nišos ir konkurencingumo siekiančiam regionui?

Lietuvos ekonominė padėtis, remiantis statistiniais rodikliais, yra „aukso amžiuje”, tačiau regionų atskirties problema vis dar išlieka aktuali. Kaip įveikti regionų konkurencingumo iššūkį ir koks planas tinkamiausias Alytaus kraštui, rugsėjo 13 d. bus diskutuojama konferencijoje „Žalioji strategija verslui“.Kokį receptą lėtėjant ekonomikai siūlo specialistai? FM99 pokalbis su „Žalioji strategija verslui“ projekto vadove Ieva Budraitė.

 

„Žalioji strategija verslui“ renginio vadovė Ieva Budraitė

Nors bendrasis vidaus produktas (BVP) Lietuvoje auga – 2019 m. pirmąjį pusmetį Lietuvos BVP sudarė 22,7 mlrd. Eur, o tai yra net 4 proc. daugiau nei 2018 m. pirmąjį pusmetį,  naivu būtų tikėtis, kad blogėjančios nuotaikos tarptautinėje arenoje neturės jokios įtakos ateityje. Tiek Pasaulio banko, tiek Europos Komisijos atnaujintos prognozės rodo, kad pasaulio ekonomikos padėtis darosi mažiau palanki. Numatoma, kad šiais metais pasaulio ekonomika augs lėčiau, nei buvo tikimasi anksčiau. Kaip ekonomikos lėtėjimas paveiks Lietuvą, o taip pat ir Alytaus regioną, kuris jau dabar susiduria su stringančio investicijų pritraukimo, užimtumo, senstančios visuomenės problemomis?Renginio tikslas – supažindinti su gerosios aplinkai draugiško verslo praktikos pavyzdžiais, aptarti ekonomines tendencijas, išryškinti žaliojo verslo nišas ir perspektyvas, indėlį užtikrinant ekonominį šalies bei Alytaus krašto augimą ir konkurencingumą.Pranešimus renginyje skaitys ekspertai iš Lietuvos ir užsienio šalių: Luminor banko ekonomistas Žygimantas Mauricas, Pasaulio biomasės energetikos asociacijos prezidentas Remigijus Lapinskas, įmonės „Enefit“ atstovas Gražvydas Kuolys ir daugelis kitų. Pilna konferencijos programa www.zaliojistrategija.lt

Renginio data: 2019 m. rugsėjo 13 d. (penktadienis) Vieta: Alytaus kolegija (Studentų g. 17, Alytus) . Dalyvavimas nemokamas, registracija būtina. Pageidaujant išduodami dalyvio pažymėjimai.

Komentarai

komentarai(-ų)