Alytuje planuojama surengti šeimų plaukimo varžybas

Alytaus miesto savivaldybės meras priėmė olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės fondo vadovą Saulių Meilutį. Susitikime, kuriame dalyvavo administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė ir Sporto ir rekreacijos skyriaus vedėjas Adomas Andrušaitis, kalbėta apie Šeimų estafečių plaukimo varžybų Rūtos taurei laimėti organizavimą Alytaus mieste bei aptarė renginio detales. S. Meilutis kvietė merą tapti šio renginio globėju.

 

Meras V.Grigaravičius ir Rūtos Meilutytės fondo vadovas Saulius Meilutis.

Meras V.Grigaravičius ir Rūtos Meilutytės fondo vadovas Saulius Meilutis

Kaip teigė Rūtos Meilutytės tėvas Saulius Meilutis„Mes organizuojame šį turnyrą, nes norime paskatinti šeimas susiburti, susitelkti, jausti artimesnį ryšį ir kartu pasidžiaugti. Alytuje norime surengti „Rūtos Meilutytės taurės“ varžybas, tikimės, kad fondo lėšų pakaks šioms varžybos organizuoti“. 

„Tai bus gražus renginys ir reginys alytiškiams“, – sakė savivaldybės meras V. Grigaravičius. Šeimų estafečių plaukimo varžybos Rūtos taurei laimėti vyks gruodžio 20 d. Alytaus sporto ir rekreacijos centro plaukimo baseine.

Rūtos Meilutytės paramos ir labdaros fondo tikslas teikti labdarą ir paramą sveikos gyvensenos ir mėgėjiško sporto bei gyvenimo gerovės propagavimui. Taip pat organizuoti sporto renginius bei remti sportui talentingus vaikus ir jaunimą.

Komentarai

komentarai(-ų)