Alytuje priimtas sprendimas mažinti autobusų eismą savaitgaliais ir švenčių dienomis

Alytuje priimtas sprendimas mažinti autobusų eismą savaitgaliais ir švenčių dienomis, taip pat kai kuriuo laiku ir darbo dienomis. Siekiame užtikrinti tik būtiniausią susisiekimą su darbovietėmis, kuomet viešuoju transportu naudojamasi darbo tikslais.

Privalomi ir neišvengiami Alytaus miesto viešojo transporto tvarkaraščių pakeitimai atlikti dėl paskelbto karantino, taikomų apribojimų ir todėl, kad keleivių, besinaudojančių viešojo transporto paslaugomis srautas, drastiškai sumažėjo, o nuostoliai auga“, – FM99 sakė Alytaus miesto savivaldybės administracijos Miesto ūkio skyriaus specialistė Diana Klimenkienė.

“Atkreipiame dėmesį,  kad darbo dienomis kaip įprasta kursuoja visi autobusų maršrutai, išskyrus 3A ir 5 maršruto autobusus

Dianos Klimenkienės teigimu, iki karantino paskelbimo pradžios, lapkričio pirmosiomis dienomis dar buvo pakankamas keleivių srautas. „Žiniasklaidai vis labiau informuojant , skatinamą riboti nebūtiną judėjimą bei vengti didesnių susibūrimų, keleivių srautas gerokai sumažėjo, o patirti nuostoliai kiekvieną dieną auga“.

Retinami 4 autobuso maršruto reisai, kuriais pastaruoju metu naudojosi mažiausiai keleivių, o šių maršrutų galutines stoteles yra galimybės pasiekti kitais autobusų maršrutais

Kokie yra tvarkaraščių pakeitimai?

Darbo dienomis:

  • autobusai važiuos 5:00–09:30 ir 13:00–18:30 val., maršrutas Nr. 1 iki 23:39 val.;
  • rečiau kursuos autobuso maršrutas Nr. 4;
  • laikinai nekursuos autobusų maršrutai Nr. 3A ir 5. 5-ojo autobuso maršruto galutines autobusų stoteles (SB „Nemunas“ ir Medicininės reabilitacijos ir sporto centras) galima pasiekti 2-ojo ir 7-ojo maršrutų autobusais. 5-ojo autobuso maršruto alternatyva yra 2-asis autobuso maršrutas, jis kursuoja iki pat Medicininės reabilitacijos ir sporto centro, tuo tarpu SB „Nemunas“ keleivius, kaip įprasta, aptarnaus 7-asis autobusų maršrutas. 
  • Darbo dienomis 9:30–13:00 val., taip pat šeštadieniais, sekmadieniais ir šventinėmis dienomis viešasis transportas nevažiuos.

Prisidėkite ir tapkite FM99 patronu! https://www.patreon.com/FM99

Komentarai

komentarai(-ų)