Alytuje šeštadienį – rudens lygė

Lygiadienis – metas, kai diena susilygina su naktimi. Rudens lygiadienis yra astronominio rudens pradžia. Nuo šios dienos nakties trukmė jau tampa ilgesnė už dienos trukmę ir toliau ilgėja. Kaip ir kiekvienas ryškus gamtos pokytis, taip ir ši diena Lietuvoje buvo nuo seno laikoma švente.

Rugsėjo 19 dieną nuo 14 valandos Žaliojoje gatvėje Sakurų alėjoje Senamiesčio bendruomenė organizuoja 7-ąjį dailės ugdytojų ir jų auklėtinių plenerą  “Rudens lygė”. Renginio sumanytojas architektas a.a. Algirdas Mainelis.Visi dalyviai, nemokamai gavę dailės reikmenis, tris valandas tapys Žaliosios gatvės vaizdus arba kitus jiems mielus objektus. FM99 pasakoja Arūnas Vaitkus.

Vaišinsime arbata, klausysime muzikos ir bendrausime pagal naujojo amžiaus koronines taisykles 

Paveikslai gruodžio mėnesį bus eksponuojami Alytaus miesto teatre, o po to keliaus į Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės palatas.

Visuomenės informavimo tikslu renginys bus filmuojamas ir fotografuojamas, todėl Jūs galite būti matomi nuotraukose ar vaizdo įrašuose.  Jie bus skelbiami renginio organizatorių interneto svetainėje, socialiniuose tinkluose ir kitose žiniasklaidos priemonėse

Komentarai

komentarai(-ų)