Alytuje taip pat pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba gavo per 250 pranešimų apie gyvūnų laikymo sąlygų pažeidimus. Vakar dienai( rugsėjo 9 dienai), buvo pradėta 12 tyrimų. Daugiau kaip 190 pranešimų gauta iš vieno Kretingos rajono.

Ikiteisminis tyrimas ir Alytuje

Ikiteisminiai tyrimai pradėti Alytuje, Kaune, Kėdainiuose, Šiauliuose, Panevėžyje, Marijampolėje, Tauragėje, Širvintų ir Kretingos rajonuose.

Kokia situacija Alytaus apskrityje FM99 teiravosi Alytaus apskrities policijos atstovės spaudai Kristinos Janulevičienės.

FM99 pokalbis su Alytaus apskrities policijos atstove spaudai Kristina Janulevičiene

„Alytaus apskričiai nepavyko išvengti tokio žiauraus nusikaltimo.“ – sako K.Janulevičienė.

Pagal gautą pranešimą, rugsėjo 5 d,  buvo atliktas patikrinimas, ir pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnais vienos moters sodyboje ir bute. Tyrimas buvo pradėtas, nes pasak jos gautas pranešimas, kad Daugų seniūnijoje kaimynės šuo sudraskė pranešėjo šunį. Atvykus pareigūnams paaiškėjo, kad sodyboje esantys gyvūnai buvo apleisti ir neprižiūrėti, laikomi netinkamomis sąlygomis. Čia buvo rasta: 20 įvairiausių amžiaus ir veislių šunų, 10 kačių, paukščių, graužikų, ožkos.

Nepasimokė

Anot K.Janulevičienės, pakalbėjus su moterimi paaiškėjo, kad ši moteris tokiomis pat sąlygomis gyvūnus laiko ir Kaštonų gatvėje esančiame bute Alytuje. Pasak jos, moteriai gresia laisvės atėmimas: „gali grėsti laisvės atėmimas iki 1 metų. <…>Ši moteris jau yra bausta už būtent žiaurų elgesį su gyvūnais. <…> Tą kartą jai buvo paskirta piniginė bauda bei gyvūnų konfiskavimas.“

Gyvūnai paimti ir perduoti gyvūnų globėjų organizacijai.

Jei Jums patinka tai, ką mes darome, galite tapti rėmėju patreon.com

Komentarai

komentarai(-ų)