Alytuje – tarptautinis skulptūros simpoziumas A. Matučio garbei

Liepos 10 d. 11 val. Alytaus dailiųjų amatų mokyklos kieme buvo atidarytas IV tarptautinis skulptūros simpoziumas „Eglės sūnūs“. Šis renginys, suburiantis dalyvius ir iš kitų pasaulio šalių, yra skirtas rašytojo Anzelmo Matučio kūrybos iliustravimui ir sklaidai.

Alytuje – tarptautinis skulptūros simpoziumas A. Matučio garbei (FM99 nuotrauka)

Simpoziume dalyvauja Kęstutis Benedikas (Lietuva), Egidijus Impolis (Lietuva), Laura Guzman-Mendez (Kosta Rika – Izraelis), Vladimir Pantelejev (Baltarusija), Jolanta Šmidtienė (Lietuva), Artūras Zienka (Lietuva), Marijus Petrauskas (Lietuva), Arūnas Vaitkus (Lietuva).

Kaip teigia K. Benedikas, medžio drožėjas ir vienas iš renginio organizatorių, simpoziumas yra skirtas ne vien Alytaus žmonių akims: „Jau ketvirtas simpoziumas yra skirtas Matučio garbei, jo kūrybos populiarinimui ir kad apie jį sužinotų ne vien alytiškiai, lietuviai, bet ir kitos šalys. Mes skleidžiame žinią apie mūsų miestą, Anzelmą Matutį ir jo kūrybą“.

Konferencija vyks iki pat liepos 18 d., o jos metu alytiškiams bei miesto svečiams bus atvira ne viena paroda.

PROGRAMA

  • Liepos 10 d. 11 val. simpoziumo atidarymas Alytaus dailiųjų amatų mokyklos kieme (S. Dariaus ir S. Girėno g. 27).
  • Liepos 10 d. 17 val. simpoziumo dalyvių darbų parodos atidarymas Alytaus kraštotyros muziejuje (Savanorių g. 6). Vyks iki liepos 18 d.
  • Liepos 18 d. 12 val. Andreja Jovic (Serbija) iliustracijų parodos „Eglės sūnūs“ atidarymas galerijoje „22 laipteliai“ (S. Dariaus ir S. Girėno g. 7). Vyks iki rugpjūčio 18 d.
  • Liepos 18 d. 16 val. simpoziumo uždarymas Anzelmo Matučio parke.

Komentarai

komentarai(-ų)