Alytuje vyks „Couples Challenge 2017″

 

Liepos 15 d., Alytaus miesto stadione, Birutės g. 5A, Alytuje,  vyks „COUPLES CHALLENGE 2017“. Apie vyksiantį renginį radijo stoties „FM99“ laidoje „Sporto klubas“ pasakojo jo organizatoriai Egidijus Grigaravičius ir Rafaelis Pašajevas. Pastarasis ne tik rūpinasi būsimu renginiu, bet ir ruošiasi jame dalyvauti.

„COUPLES CHALLENGE 2017“ organizatoriai Egidijus Grigaravičius ir Rafaelis Pašajevas

Kaip sakė laidos svečiai, renginiu siekiama skatinti sveiką ir aktyvų gyvenimo būdą, populiarinti jėgos, greičio ir ištvermės balanso užsiėmimus, nustatyti stipriausias varžybų poras.

„COUPLES CHALLENGE 2017“ rungtys:

Bėgimas:
Iki atliekamų pratimų pora bėga – vyras neša moterį, arba moteris neša vyrą. Sustojus galima pasikeisti, pailsėti.

Bulgarian bag squat:
Pora ima bulgariškus maišus (vyras su 20 kg., moteris su 10 kg.) ir kartu atlieka gilius pritūpimus kas kartą užsimetant maišus ant rankų. Pora kartu turi atlikti 30 pakartojimų. Pakartojimas užskaitomas tik tada kai pora pratimą atlieka (tupia ir atsistoja) kartu.

Sit ups:
Pora gulasi vienas priešais kitą ir atlikdami atsisėdimus vienas kitam perduoda 6 kg. med.kamuolį. Pora kartu turi atlikti 40 pakartojimų. Pakartojimas užskaitomas tik tada kai pora pratimą atlieka (pradeda abu atsigulę, baigia atsisėdę perduodami vienas kitam med.kamuolį) kartu.

Kettlebell swing overhead:
Pora ima giras ir kartu atlieka švytuoklę (vyras su 16 kg., moteris su 8 kg.). Pora kartu turi atlikti 30 pakartojimų. Pakartojimas užskaitomas tik tada kai pora pratimą atlieka (iškelia giras virš galvos ir nuleidžia tarp kojų) kartu.

Deadlift together:
Pora ima štangą 80 kg. ir kartu atlieka mirties trauką 40 pakartojimų. Pakartojimas užskaitomas tik tada kai pora pratimą atlieka (štangą pakelia ir nuleidžia iki žemės) kartu.

Dumbbell snatches:
Pora ima hantelius (vyras su 14 kg., moteris su 10 kg.) ir kartu atlieka hantelio pakėlimą virš galvos nuo žemės kas kartą keičiant rankas po 30 pakartojimų (po 15 kiekviena ranka). Pakartojimas užskaitomas tik tada kai pora pratimą atlieka (hantelį paima nuo žemės ir pakelia virš galvos) kartu.

Varžybų eiga ir nugalėtojų nustatymas – visus pratimus pora atlieka kartu, pakartojimų skaičius užskaitomas tik atlikus pratimą porai kartu. Starte porai duodamas signalas pradėti – paleidžiant laiką, finiše, atlikus visus pratimus, laikas stabdomas. Nugalėtojai nustatomi pagal geriausią poros laiką.
Renginys vyks liepos 15 d. Alytaus miesto stadionas, Birutės g. 5A, Alytus. Dalyvių registracija: 8:30 val., varžybų pradžia: 9:00 val.

„COUPLES CHALLENGE 2017“ gali dalyvauti – Alytaus miesto gyventojai ir svečiai: mišri pora (vyras ir moteris). Dalyvio (poros) solidarumo mokestis – 5 Eu. Dalyvių registracija – info@imperator.lt iki liepos 1 d. (max 12 komandų). Apdovanojamos bus 3 stipriausios komandos (vyras ir moteris). Komandos apdovanojamos diplomais, medaliais ir prizais.

„COUPLES CHALLENGE 2017“

Daugiau informacijos telefonu (8~687) 30 307 Egidijus arba el.paštu – info@imperator.lt.
Organizatoriai pasilieka teisę koreguoti nuostatus bei varžybų programą.

Komentarai

komentarai(-ų)