Alytuje vyks Europos vandensvydžio čempionato atrankos rungtynės

2018 m. kovo 3 d. 13val. Alytaus sporto ir rekreacijos centro baseine (Naujoji g. 52) vyks 2018 m. Europos vandensvydžio čempionato atrankos rungtynės. Jose susitiks nacionalinės Lietuvos ir Olandijos  komandos. Tai yra antrasis atrankos etapas į finalines rungtynes, kurios 2018 m. liepos 14–28 d. vyks Barselonoje.

Pirmasis atrankos etapas vyko 2017 m. spalio 6–8 d.  Portugalijos Rio Maioro mieste. Keturių komandų pogrupyje Lietuva iškovojo trečiąją vietą. Iškovota vieta grupėje Lietuvos nacionalinei rinktinei lėmė tai, kad atkrintamosiose varžybose lietuviai susitiks su Olandijos rinktine. Pirmos atkrintamosios rungtynės vyks vasario 24 d. Olandijos Veenendaalo mieste, o atsakomosios  – kovo 3 d. Alytuje. Šios poros komanda nugalėtoja vyks į finalinį 16 komandų turnyrą Barselonoje, ten ir išaiškės 2018 metų Europos čempionai.

Derėtų pažymėti, kad Europos čempionato rungtynės Lietuvoje vyks pirmą kartą vandensvydžio istorijoje, todėl Nacionalinė komanda tikisi gausaus sporto mėgėjų palaikymo.

Daugiau informacijos http://www.microplustiming.com/lenec2018q/index_web.php?cal=1

Alytaus sporto ir rekreacijos centro informacija

Komentarai

komentarai(-ų)