Antpečiai nežudo kūrybiškumo, sako Liutauras Sinkevičius

Liutauras Sinkevičius, žmogus ištarnavęs policijoje 26 metus, užtarnavęs vyresniojo komisaro laipsnį, išėjęs į atsargą, atrado save kinologijoje bei aktorystėje. Į klausimą ar antpečiai nežudo kūrybiškumo Liutauras atsako: „Tikrai ne“.

Vija ir Liutauras

Buvęs pareigūnas įsitikinęs, kad tarnyba negali trukdyti realizuoti save kūrybinėje plotmėje. Policijos pareigūno profesiją Liutauras pasirinko neatsitiktinai, jis puikiai žinojo, kokią ateitį renkasi, nes pareigūnais buvo visa jo šeima: motina, tėvas ir brolis. Pradėjęs tarnybą būdamas aštuoniolikmečiu, startavo nuo žemiausios grandies pareigūno Alytuje. Pareigūnas kilo mažais laipteliais ir karjerą baigė išeidamas į atsargą iš Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininko pareigų.

Tarnyboje matęs ir šilto ir šalto, buvęs pareigūnas teigia, kad nė vienos akimirkos nesigailėjo pasirinkęs policininko profesiją ir niekada nesvarstė galimybės žengti žingsnį atgal. Tarnyboje vyriškis patyrė ir grasinimų, ir bandymų papirkti, tačiau jis pasirinko švarią sąžinę ir visišką atsidavimą tarnybai.

Dar tebetarnaudamas policijos pareigūnu Liutauras pradėjo ir aktoriaus karjerą mėgėjiškame teatre „Titnagas“, o išėjęs į užtarnautą poilsį ėmėsi senos svajonės – kinologijos.

Už gyvenimo atradimus Liutauras dėkoja žmonai Daivai, kuri taip pat yra policijos pareigūnė, taip pat vaidina tame pačiame teatre, taip pat kinologė. Paklaustas ar teisinga frazė „Kuo geriau pažįsti žmones, tuo labiau myli šunis“, Liutauras nusišypso ir linkteli…

Atsakymus į šį ir kitus klausimus išgirsite laidos įraše.

Komentarai

komentarai(-ų)