Akcijos

 

Prenumeruokite naujienas ir apie akcijas sužinokite pirmieji!

Svarbios taisyklės:

• Prizą (dienos prizą, savaitės prizą) tas pats žmogus gali laimėti kartą per 2 savaites.
• Didįjį prizą (mėnesio prizą, specialios akcijos prizą) tas pats žaidėjas gali laimėti kartą per 6 mėnesius.
• Prizo neatsiėmus per 1 savaitę jis yra grąžinamas į prizinį fondą.

Visą vasarą būk šarmingas su „Centrine IKI“ ir „FM99“!

ŽAIDIMO „Būk šarmingas“ TAISYKLĖS:

  1. Žaidimas vyksta 2018 06 18 – 08 31 d. prekybos centre „Centrinė IKI“, Naujoje g. 2C, Alytuje ir radijo stoties „FM99“ eteryje darbo dienomis.
  2. Žaidimo prizai – 53 vnt. firminių prekybos centro gertuvių ALADIN INFUSE, žalios spalvos su užrašu „Esu šarmingas“ ir kiti prekybos centro operatorių prizai.
  3. Žaidime dalyvauja visi pirkėjai 2018 06 18 – 08 31 dienomis įsigiję prekių ar paslaugų bet kurioje „Centrinės IKI“ prekybos vietoje už bet kokią sumą ir išsaugoję tai įrodančius pirkimo kvitus.
  4. Žaidimo prizų laimėtojai nustatomi darbo dienomis „FM99“ eteryje po 11.00 val. laidoje „Laisva forma“ . Tereikia turėti tos savaitės pirkimo kvitą ir pirmam prisiskambinti į „FM99“ tiesioginį eterį telefonu 8 315 77711, kai tik radijo laidų vedėjas duoda ženklą.
  5. Prizai atsiimami prekybos vietoje (žaidimo lipduku pažymėtoje parduotuvėje, pateikus tai įrodantį „FM99“ studijoje gautą kuponą) arba „FM99“ studijoje tik pateikus pirkimo kvitą (kvitas lieka pirkėjui). Jeigu laimėtojas pirkimo kvito neturi, prizas grįžta į prizinį fondą ir dovanojamas dar kartą. Žaidimo prizą laimėti galima tik vieną kartą per mėnesį.
  6. Prizai į piniginį ekvivalentą nekeičiami.
  7. Žaidime negali dalyvauti UAB „Baltisches Haus“, PC „Pasažas“ darbuotojai bei jų šeimos nariai.
  8. Žaidimo organizatorius pasilieka teisę keisti akcijos prizus ir/ar žaidimo taisykles arba nutraukti žaidimą bet kuriuo metu iš anksto neinformavęs. Žaidimo organizatorius yra UAB „Baltisches Haus“, J.Jasinskio g. 16A, Vilnius.

Pasveikink savo mylimą žmogų, kaimyną, pažįstamą gimtadienio ar bet kokia kita proga tiesioginiame radijo stoties „FM99“ eteryje!

Siųsk SMS žinutę numeriu 1670, rašyk FM99, savo sveikinimą, draugo vardą, telefono numerį. SMS žinutėje nepamiršk ir savojo vardo, kad mes žinotumėme nuo ko keliauja sveikinimai!

Savo sveikinimą išgirsi darbo dienomis „FM99“ tiesioginiame eteryje nuo 11 iki 18 val. Žinutės kaina 0,58 €.

Paskelbk savo žinią „FM99“ bangomis!

Parduodi? Perki? Nori padovanoti? Pasakyk tai „FM99“ eteryje, kad išgirstų visi!

Siųsk SMS žinutę numeriu 1670, rašyk FM99 SKELBIU, savo skelbimą ir telefono numerį. Tavo skelbimas bus išgirstas 5 kartus per vieną darbo dieną, 5 min. prieš radijo stoties „FM99“ naujienų tarnybos žinias. Žinutės kaina 1,45 € (5 kartai tiesioginiame eteryje).