Akcijos

 

FM99 Kalėdų senelis jau ruošia roges! Nori, kad pabelstų į tavo duris – rašyk!

Laukiantiems kalėdinio stebuklo, radijo stotis „FM99“ dovanoja pačio tikriausio ir nuostabiausio Kalėdų senelio apsilankymą! Jums tereikia jį pasikviesti į savo namus ar darbovietę.

SMS numeriu 1670 rašykite: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas…. bei nurodykite įmonės pavadinimą ar šeimos pavardę ir adresą.  Burtų keliu bus išrinkti 2 laimingieji, į kurių darbovietes ar namus atkeliaus tikrų tikriausias Kalėdų senelis.

Apie Kalėdų senelio apsilankymą iš anksto nepranešime, tai bus Kalėdinė staigmena Jūsų šeimai ar kolektyvui. Kalėdų senelis pas nugalėtojus apsilankys iki Kaldėdų.

Trumpos žaidimo taisyklės:

Į žaidimą galima registruotis SMS numeriu 1670. Reikia rašyti: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas… ir pridėti įmonės pavadinimą ar dalyvio vardą ir pavardę bei tikslų adresą, kuriuo laukiate Kalėdų senelio. Adresai viešai skelbiami niekur nebus. Žinutės kaina 1,45 €
Gautos SMS žinutės sunumeruojamos ir laimingieji išrenkami  traukiant laimingus skaičius, taigi, kuo daugiau žinučių siunčiate, tuo labiau didinate tikimybę laimėti.

Apie Kalėdų Senelio apsilankymą iš anksto pranešama nebus. Kalėdų senelio apsilankymas bus staigmena!

img_2539

Prenumeruokite naujienas ir apie akcijas sužinokite pirmieji!

Svarbios taisyklės:

• Prizą (dienos prizą, savaitės prizą) tas pats žmogus gali laimėti kartą per 2 savaites.
• Didįjį prizą (mėnesio prizą, specialios akcijos prizą) tas pats žaidėjas gali laimėti kartą per 6 mėnesius.
• Prizo neatsiėmus per 1 savaitę jis yra grąžinamas į prizinį fondą.

Sveikink tiesioginiame „FM99“ eteryje!

Pasveikink savo mylimą žmogų, kaimyną, pažįstamą gimtadienio ar bet kokia kita proga tiesioginiame radijo stoties „FM99“ eteryje!

Siųsk SMS žinutę numeriu 1670, rašyk FM99, savo sveikinimą, draugo vardą, telefono numerį. SMS žinutėje nepamiršk ir savojo vardo, kad mes žinotumėme nuo ko keliauja sveikinimai!

Savo sveikinimą išgirsi darbo dienomis „FM99“ tiesioginiame eteryje nuo 11 iki 18 val. Žinutės kaina 0,58 €.

Paskelbk savo žinią „FM99“ bangomis!

Parduodi? Perki? Nori padovanoti? Pasakyk tai „FM99“ eteryje, kad išgirstų visi!

Siųsk SMS žinutę numeriu 1670, rašyk FM99 SKELBIU, savo skelbimą ir telefono numerį. Tavo skelbimas bus išgirstas 5 kartus per vieną darbo dieną, 5 min. prieš radijo stoties „FM99“ naujienų tarnybos žinias. Žinutės kaina 1,45 € (5 kartai tiesioginiame eteryje).