Akcijos

Pagauk vasaros nuotaiką kartu su „FM99“

Kiekvieną darbo dieną nuo liepos 3 d. iki rugpjūčio 29 d., dalinkis savo vasariška nuotaika „FM99“ eteryje ir gaudyk visai tavo draugų kompanijai skirtą „FM99“ skraidančią lėkštę. Atėjęs atsiimti prizo pasidalink savo pozityvu su „FM99“  ir nerk į vasaros nuotykį, įamžinti savo laiką kartu su „FM99“ skraidančia lėkšte. Iki rugpjūčio 30 dienos kelk geriausią fotografiją: atostogų akimirkas, vakarus su draugais, vandens pramogų momentus, keliones ar kitus įsimintinus vasaros epizodus į „FM99“ Facebook įrašą. Skatink draugus pozityviai reaguoti į tavo nuotrauką, o rugpjūčio 31 dieną, surinkęs daugiausiai reakcijų, lauk vasaros uždarymui skirto didžiojo prizo.

Žaidimas turi 3 etapus:

 1. Skambinkite į „FM99“ eterį kiekvieną darbo dieną, nuo 11 valandos, dalinkitės pozityviomis mintimis atitinkančiomis laidos vedėjos sugalvotą temą ir laimėkite vasariškai raudoną „FM99“ skraidančią lėkštę.
 2. Atėję atsiimti prizo, „FM99“ kolektyvui, papasakokite savo geros nuotaikos receptą, kuris vėliau skambės eteryje.
 3. Atsiėmę „FM99“ skraidančią lėkštę vežkitės ją kartu su savimi į įvairius vasaros nuotykius ir šias akimirkas fiksuokite nuotraukose. Išrinkę gražiausią bei pozityviausią savo vasaros fotografiją, talpinkite ją į „FM99“ Facebook įrašą ir skatinkite draugus po ja palikti pozityvią Facebook reakciją.  Žaidimo pabaigoje, daugiausiai pozityvių Facebook reakcijų surinkęs asmuo, laimės didįjį vasaros prizą.

Laimėkite šią skraidančią lėkštę skambindami į „FM99“ studiją darbo dienomis po 11 valandos (FM99 nuotr.)

Žaidimo taisyklės:

 1. Žaidimas trunka nuo 2017 m. liepos 3 d. iki 2017 m. rugpjūčio 31 d.
 2. Prizus („FM99“ skraidančias lėkštes) galima laimėti nuo 2017 m. liepos 3 d. iki 2017 m. rugpjūčio 29 d. imtinai, po 11 valandos radijo stoties „FM99“ laidoje „Laisva forma“.
 3. Rugpjūčio 30 diena – paskutinė nuotraukų įkėlimo į „FM99“ Facebook įrašą diena.
 4. Didžiojo prizo laimėtojas renkamas atsižvelgiant į pozityvių Facebook reakcijų (patinka, myliu, haha, wow) skaičių. Nugalėtoju skelbiamas asmuo, kuris iki rugpjūčio 31 dienos 11 valandos surenka daugiausiai Facebook pozityvių reakcijų po savo nuotrauka.
 5.  Kasdieninio žaidimo prizą vienas asmuo gali laimėti tik vieną kartą viso žaidimo laikotarpiu.
 6.  Viso žaidimo metu bus išdalinta 40 vnt. skraidančių lėkščių ir vienas didysis prizas.
 7.  Į „FM99“ studiją skambinkite tel. nr. (8 315) 77711

 

PC „Mano Centrinė IKI“ linki visiems įkvepiančio pavasario ir dovanoja itin madingus prizus SONY ausines ir Spong Drop Bluetooth garsiakalbius

Gražios ir skanios Velykos su „Pietų Megrame“! Laimėkite puikius prizus!

Šventės turi būti pasitinkamos švariuose, pyragais kvepiančiuose namuose. Ką ant Velykų stalo deda „FM99“ klausytojai?

Praėjusių metų konkurso nugalėtojai

Skelbiame originalių receptų ir jų nuotraukų Velykinį konkursą „Gardžios Velykos su „Pietų Megrame“. Siųskite nuotraukas su receptu asmenine žinute į „FM99“ Facebook puslapį. Nugalėjo laukia „Pietų Megrame“ 150 eurų vertės dovanų kuponas produkcijai įsigyti. Aktyviausių laukia ir „FM99“ įsteigtos dovanos.

Nugalėjo laukia „Pietų Megrame“ 150 eurų vertės dovanų kuponas produkcijai įsigyti

Nuotraukų galerija su receptais bus publikuojama radijo stoties „FM99“ Facebook puslapyje. Už labiausiai patikusius patiekalus gali balsuoti socialinio tinklo lankytojai. Šiemet Velykas švęsime balandžio 16 ir 17 dienomis. Tad ką ant Velykinio stalo dėsite Jūs? Dalinkitės nuotraukomis su mumis. Nugalėtoją skelbsime balandžio 18 dieną.

 


Būk atsargus- nepakliūk į duobę!

 Dalinkis informacija ir saugiai važiuok visomis transporto priemonėmis!

„FM99“ ir „Neste“ degalinių tinklas skelbia socialinę akciją  “Duobė“.

Duobes ir nepatogias važiavimui vietas  vardinkite:

 • telefonu 8 315 77711
 • palikite žinutę atsakiklyje 8 315 76121
 • nuotraukas bei filmuotą medžiagą kelkite į „FM99“ Facebook puslapį

Pagrindinis akcijos partneris: „Neste“ degalinių tinklas. Aktyviausiems akcijos dalyviams – dovanos! Prizinis fondas pasipildė naujomis dovanomis. Jūsų laukia „Neste“ degalinių tinklo 20 eurų vertės dovanų kortelės.

NESTE

Aktyviausiems akcijos dalyviams – dovanos!

Saugus eismas taip pat rūpi:

 • AUTODIS – transporto priemonių remonto sprendimai. Prekyba atsarginėmis sunkvežimių, puspriekabių, autobusų bei lengvųjų automobilių detalėmis ir autoserviso paslaugos. AUTODIS Alytuje, Pramonės g. 13 ir Naujoji gatvė 118a. Daugiau www.autodis.lt
 • KARVAINAS– naudoti automobiliai iš visos Europos Alytuje, Ūdrijos g. 1A, greta prekybos centro ir www.autoplius.lt/karvainas (pasvirasis brūkšnys). Kelionės smagesnės su patogiu automobiliu!
 • MELGA autoservisas. Pirkite padangas MELGOJE ir gaukite papildomą 12 mėnesių garantiją nuo pažeidimų. Pažeistą padangą suremontuos arba pakeis nauja savo sąskaita. Jūs laukiami  Alytuje Pramonės g. 4. MELGA – Laikas keisti ratus!
Rotuses aiskte 2

Būk atsargus – nepakliūk į duobę!

Mūsų bendras rezultatas – patogesni privažiavimai, daugiau šypsenų ir mažiau duobių keliuose, kiemuose ir gatvėse!

„Karvainas“ kelionės smagesnės su patogiu automobiliu! „Karvainas“ – naudoti automobiliai iš visos Europos.
Tik jūsų patogumui:

 • atliksime bandomąjį važiavimą;
 • nuvešime automobilį į servisą patikrai;
 • paruošime automobilį techninei apžiūrai,ją atliksime bei vietoje sutvarkysime visus dokumentus, reikalingus registracijai ir automobilio lizingui.

Patiko automobilis, bet trūksta pinigų?! Dabar jį gali įsigyti su metinėmis palūkanomis nuo 5 procentų! „Karvainas“ Alytuje, Ūdrijos g. 1A, greta prekybos centro „Rimi“ Daugiau informacijos telefonu 8 699 90075 bei internete www.autoplius.lt/karvainas. Kelionės smagesnės su patogiu automobiliu!


„AUTODIS“ – transporto priemonių remonto sprendimai.

Bene plačiausias atsarginių detalių asortimentas komerciniam  transportui, „AUTODIS“ Alytuje, Pramonės g. 13. ir Naujoji g. 118 a.  Prekyba atsarginėmis sunkvežimių, puspriekabių, autobusų bei lengvųjų automobilių detalėmis. Taip pat rasite tai, ko reikia automobiliui: padangos, guoliai, alyvos, autokosmetika, įrankiai, aksesuarai, CB stotelės. Bendrovėje „AUTODIS“ išsirinksite ir įsigysite žemės ūkio technikos bei specialios technikos filtrų.

„AUTODIS“  Alytuje, Pramonės g. 13. ir Naujoji gatvė 118A. Daugiau www. autodis.lt


Pirkite padangas MELGOJE ir gaukite papildomą 12 mėnesių garantiją nuo pažeidimų. Pažeistą padangą suremontuos arba pakeis nauja savo sąskaita. Jūs laukiami  Alytuje Pramonės g. 4. MELGA – Laikas keisti ratus!

Radijo stotis FM99 jau atriša „Kalėdinės ruletės“ dovanų maišą!

Registruokis SMS žinute, kurioje rašyk FM99, tarpelis,  pasirinktą skaičių nuo 1 iki 99 bei savo vardą.  Siųsk numeriu 1670 lauk, kol išsuksime tavo laimingąjį skaičių, pirmas prisiskambink į studiją ir laimėk!
kaledinerulete_plakatas
Kalėdinę ruletę kartu suka:
1.  Pocelonių oreivių klubas – padovanokite savo artimiesiems nepamirštamus įspūdžius iš skrydžio oro balionu!
2.  Parduotuvė „Verus“ Centrinėje IKI, antrame aukšte – odos ir galanterijos gaminiai: rankinės, piniginės, avalynė. šventinės nuolaidos.
3. Nauja Odontologijos klinika Alytuje, Jurgiškių gatvė1.  Šypsokitės kasdien plačia šypsena!
4.  Soliariumų studija „SunPlus“ Alytuje, Jaunimo gatvė 24, prekybos centre IKI. Taip paprasta gražiai įdegti
5.  Šviežia. Skani. Sava. Alytaus duona – tavo miesto kepykla. Užsukite: kepyklos g. 4, Alytuje.
6.  „Santimas“ – labai mieli papuošalai.
7.  Dzūkijos Dvaras –  Įspūdingas Naujųjų sutikimas kartu!
8.  Gražiausi metų renginiai.
Žinutės kaina – 58 euro centai.

  

  Puošti Alytų tampa gražia tradicija. Prisijunkite!

Kokie išradingi ir kūrybingi esame mes, Alytaus miesto gyventojai!

Tai parodė praėjusiais metais prasidėjusi graži  tradicija – įkurtas „Kalėdinių eglučių parkas“.

Radijo stotis „FM99“ ir partneriai LITGRID šiemet ir vėl kviečia Alytaus miesto bendruomenes, bendrijas, organizacijas, švietimo įstaigas ir Jus sukurti Kalėdinę eglutę bei šventiniu laikotarpiu  „įkurdinti“ ją Kalėdinių eglučių parke Rotušės aikštėje. Eglutės gali būti pačių įvairiausių formų, dydžių bei itin netradiciškos. Jų žiburiai skleis kalėdinę dvasią visiems mums – miesto gyventojams ir svečiams.

Svarbu! Eglučių parke, Alytaus teatro prieigose, bus užtikrintas elektros energijos tiekimas. Jums tereikia sukurti eglutę, ją pastatyti  ir užtikrinti, kad visi žinotų, kas kūrė šią eglutę.

Eglutes statome nuo gruodžio 5 dienos!

Gražiausios, originaliausios eglutės neliks be dovanų! Eglutėmis bus galima grožėtis Rotušės aikštėje, www.fm99.lt bei FB paskyroje.

kalediniu-egluciu-parkas_plakatas_2016

 

FM99 Kalėdų senelis jau ruošia roges! Nori, kad pabelstų į tavo duris – rašyk!

Laukiantiems kalėdinio stebuklo, radijo stotis „FM99“ dovanoja pačio tikriausio ir nuostabiausio Kalėdų senelio apsilankymą! Jums tereikia jį pasikviesti į savo namus ar darbovietę.

SMS numeriu 1670 rašykite: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas…. bei nurodykite įmonės pavadinimą ar šeimos pavardę ir adresą.  Burtų keliu bus išrinkti 2 laimingieji, į kurių darbovietes ar namus atkeliaus tikrų tikriausias Kalėdų senelis.

Apie Kalėdų senelio apsilankymą iš anksto nepranešime, tai bus Kalėdinė staigmena Jūsų šeimai ar kolektyvui. Kalėdų senelis pas nugalėtojus apsilankys iki Kaldėdų.

Trumpos žaidimo taisyklės:

Į žaidimą galima registruotis SMS numeriu 1670. Reikia rašyti: FM99 skelbiu Kalėdas ir Kalėdų senelį kviečiu pas… ir pridėti įmonės pavadinimą ar dalyvio vardą ir pavardę bei tikslų adresą, kuriuo laukiate Kalėdų senelio. Adresai viešai skelbiami niekur nebus. Žinutės kaina 1,45 €
Gautos SMS žinutės sunumeruojamos ir laimingieji išrenkami  traukiant laimingus skaičius, taigi, kuo daugiau žinučių siunčiate, tuo labiau didinate tikimybę laimėti.

Apie Kalėdų Senelio apsilankymą iš anksto pranešama nebus. Kalėdų senelio apsilankymas bus staigmena!

img_2539

KAINAMALIS!

Mažos kainos ir didelės nuolaidos  spalio 13-15 dienomis 

„CENTRINĖJE IKI“, adresu  Naujoji g. 2C  Alytus

fm_centirneiki_kainamalis_2

NUOLAIDOS VISOMS PREKĖMS:

40 % „VIVI“
20 % „Verus“
20 % „Eurokos“, perkantiems už 10 eurų – staigmena
20 % „Funtastic“
15 % „Agnesta“

fm_centirneiki_kainamalis_1

Geriausias bosas 2016!

Radijo stotis „FM99“ skelbia geriausio boso rinkimus.

Gerbiate ir vertinate savo bosus? Tuomet siūlykite ir balsuokite!

Siųskite SMS trumpuoju numeriu 1670, žinutėje rašykite FM99, po tarpelio įmonės pavadinimą, boso ar bosės vardą, pavardę ir telefono numerį. Geriausias bosas 2016 bus paskelbtas spalio 14 dieną.

Jūsų balsai lems, kuris bosas į dangų kils Pocelonių oreivių klubo balionu.

Tavo bosas pats geriausias?

Nesnausk, siūlyk ir balsuok!

bosodiena_plakatas-2016Prenumeruokite naujienas ir apie akcijas sužinokite pirmieji!

Svarbios taisyklės:

• Prizą (dienos prizą, savaitės prizą) tas pats žmogus gali laimėti kartą per 2 savaites.
• Didįjį prizą (mėnesio prizą, specialios akcijos prizą) tas pats žaidėjas gali laimėti kartą per 6 mėnesius.
• Prizo neatsiėmus per 1 savaitę jis yra grąžinamas į prizinį fondą.

Sveikink tiesioginiame „FM99“ eteryje!

Pasveikink savo mylimą žmogų, kaimyną, pažįstamą gimtadienio ar bet kokia kita proga tiesioginiame radijo stoties „FM99“ eteryje!

Siųsk SMS žinutę numeriu 1670, rašyk FM99, savo sveikinimą, draugo vardą, telefono numerį. SMS žinutėje nepamiršk ir savojo vardo, kad mes žinotumėme nuo ko keliauja sveikinimai!

Savo sveikinimą išgirsi darbo dienomis „FM99“ tiesioginiame eteryje nuo 11 iki 18 val. Žinutės kaina 0,58 €.

Paskelbk savo žinią „FM99“ bangomis!

Parduodi? Perki? Nori padovanoti? Pasakyk tai „FM99“ eteryje, kad išgirstų visi!

Siųsk SMS žinutę numeriu 1670, rašyk FM99 SKELBIU, savo skelbimą ir telefono numerį. Tavo skelbimas bus išgirstas 5 kartus per vieną darbo dieną, 5 min. prieš radijo stoties „FM99“ naujienų tarnybos žinias. Žinutės kaina 1,45 € (5 kartai tiesioginiame eteryje).