Apie nuotolinės konsultacijos telefonu su gydytojais, pokalbyje su T. Balžeku

FM99 pokalbis su manodaktaras.lt vadovu Tomu Balžeku

„Ligos nelaukia karantino pabaigos. Tokią žinutę siunčia medikų bendruomenė ir ragina nepamiršti pasirūpinti savo sveikata nekeliant kojos iš namų. Nors dauguma privačių gydymo įstaigų užvėrė duris, gydytojai tęsia savo veiklą ir kviečia privačiai konsultuotis telefonu. Tokią galimybę nuo šiol siūlo gydytojų registracijos sistema manodaktaras.lt .“ – skelbiama manodaktaras.lt platformoje.

manodaktaras.lt t platforma veikia jau ketverius metus, kurios pagalba galima užsiregistruoti mokamai konsultacijai, su pasirinktu specialistu. Čia galima užsiregistruoti ne tik gydytojo konsultacijai, bet taip pat rasti ir naudingų sveikatos patarimų, ligų bei vaistų aprašymus, gydytojų reitingus, informaciją apie jų licenzijas, ir žinoma, kas daugeliui turbūt aktualu – klientų atsiliepimai.

Kalbant apie nuotolinę online konsultaciją, kliento gyvenamajai vietai ribų nėra, o kalbant apie fizinę – užsiregistravęs klientas jau turi atvykti į tą kliniką, kurioje pasirinktas specialistas dirba.

„Visi, įsigiję privačią gydytojo konsultaciją platformoje manodaktaras.lt, prisideda prie kovos su COVID-19 – karantino metu 10 proc. paslaugos sumos bus skirta COVID-19 pasekmių mažinimo fondui.“

Nuo kitos savaitės planuojama ne tik nuotolinė konsultacija telefonu (online), bet taip ir video medicinos paslauga.

Komentarai

komentarai(-ų)